Arzum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 13 Eylül 2019
  • 517 kez görüntülendi.
Arzum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Arzum, 1966 senesinde Türkiye’de kurulmuştur. Elektronik ev aletleri sektöründe öncü firmalar içinde gelmektedir. Azerbeycan, Almanya, Irak ve İran başta olmak suretiyle toplamda 25 ülkeye ürünlerini ihracat etmektedir.

Besin hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, ütü, temizlik, kişisel bakım, okka, çeyiz paketleri benzer biçimde kategorilerde 300’den fazla ürün çeşitliliği bulunan Arzum, gelişen teknolojiye bakılırsa ürünlerini müşterileriyle bir araya getiriyor. Bugüne dek en kıymetli elektrikli ev aletleri olma amacıyla hıza gelişip büyüyen Arzum, Türkiye’de en oldukca kullanılan markalar içinde ilk 10’a girmekte 10 milyondan fazla ürün kullanıcısı bulunmaktadır.

Arzum’un 444’lü  bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla size en yakın Arzum satış noktasını, size en yakın teknik servisi öğrenebilir, satın aldığınız ürünle ilgili yaşadığınız problemi Arzum müşteri temsilcisiyle paylaşabilir; soru, tavsiye, yakınma ve memnuniyetinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz. Ek olarak aşağıda bulunan bağlantı vasıtasıyla yazışma formundan da Arzum’la iletişime geçebilirsiniz.

Arzum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 800

Arzum İletişim Formu

Arama Terimleri: arzum yazışma detayları, arzum telefon no, arzum bağlantı tel, arzum canlı destek, arzum müşteri temsilcisi, arzum yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ