Asuman Dabak’la Hayat İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu

  • 07 Haziran 2019
  • 40 kez görüntülendi.
Asuman Dabak’la Hayat İletişim Telefon Numarası Başvuru Formu
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Asuman Dabak’la Hayat hafta içi her gün saat 10:00’da ekran başındaki seyircilerle buluşmaya devam ediyor. Daha evvelde Gel Barışalım adıyla gösterilen program isim değiştirerek Asuman Dabak’la Hayat adını almıştır. Programda insanların yaşamlarındaki sorunlarıyla ilgili neredeyse tüm sorunlara çözüm aranmaktadır. Ayrılmak suretiyle olan çiftler, yakın bir ailesini ya da akrabasını arayan insanoğlu, uzun senelerdir ailesiyle görüşmek istemeyen insanoğlu, kaybolan insanoğlu, kaçırılma vakaları benzer biçimde bir fazlaca mevzu Asuman Dabak’la yaşam programında ele alınıyor ve çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor.

Asuman Dabak’la Hayat yayına başladığı günden itibaren bir fazlaca insanı barıştırması ve bir fazlaca vakası çözüme kavuşturmasından dolayı izleyicilerin beğenisini kazanmış ve reyting sıralamasında hızla üst noktalara doğru ilerlemiştir. Hazır cevaplılığıyla tanınan oyuncu ve seslendirme sanatçısı Asuman Dabak vakalara zamanında müdahil olması ve psikoloji analizi iyi yapabilmesiyle dikkat çekmektedir.

Asuman Dabak’la Hayat programına verilen numaralardan müracaat yaparak derdinize umar bulabilir; bununla birlikte yaşanmış olan bir vakayla ilgili ihbarda bulunarak olayın çözülmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Asuman Dabak’la Hayat Canlı Gösterim Telefon Numarası İhbar Hattı
0212 702 30 30

Asuman Dabak’la Hayat Whatsapp Numarası İhbar Hattı Başvuru
0555 762 62 62

Arama Terimleri: Asuman Dabak’la Hayat, Asuman Dabak’la Hayat Başvuru, Asuman Dabak’la Hayat Canlı gösterim, Asuman Dabak’la Hayat İhbar Numarası, Asuman Dabak’la Hayat Whatsapp, Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Formu, Asuman Dabak’la Hayat Başvuru Formu Doldur

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ