ATAMAN HIRDAVAT Müşteri Hizmetleri Numarası

  • 19 Nisan 2019
  • 436 kez görüntülendi.
ATAMAN HIRDAVAT Müşteri Hizmetleri Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

ATAMAN HIRDAVAT Müşteri Hizmetleri – İletişim Telefon Numarası

1983 yılından bu güne siz kıymetli müşterilerine hırdavat sektöründe hizmet vermek için en iyi şekilde çalışan Ataman Hırdavat, bu sektörde en iyi firmalardan biri haline gelmiştir. Müşteri odaklı çalışmamız ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmamız sebebiyle bu günlere geldiğimizin bilincindeyiz ve bizim bu günlere ulaşmamızda emeğiniz olduğundan sizlere teşekkürü borç biliriz. Türkiye çapında oluşturduğumuz satış ağımız yardımıyla ürünlerimiz ülkenin her yerinde tüketici ile buluşmakta ve onları kaliteli ürün ile tanıştırmaktadır. Sizlere sunduğumuz ürünleri devamlı büyük bir titizlikle ve son teknoloji ürünlerini kullanarak üretiyor ve müşterilerimizin ürünlerimizden memnun kalmasını son aşama önemsiyoruz.

Sizler için ürettiğimiz bu ürünleri yalnızca Türkiye’deki müşterilerimiz ile değil hem de da dünya pazarındaki müşterilerimize de ulaştırma amacıyla devamlı olarak kendimizi geliştirmeye çalışıyor ve bu sebeple de hem işinde en iyilerle çalışıyor hem de son teknolojiyi takip ederek sizlere politikamız olan kaliteli ürünleri sunmaya çaba ediyoruz. Ürünlerimizin tanıtımı ve oldukça daha çok kişiyi bu kalite ile tanıştırabilmek için düzenlenen fuarlarda yerimizi alıyor ve iyi mi daha iyi olabiliriz sorusunu kendimize sorup bu bilinçte üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber da ürünlerimizin üretimini yaparken çevreye minimum ziyanı verme amacıyla hareket ediyor ve bu sebeple de çevremizde geri dönülmesi olanaksız zararların oluşmaması için ihtiyaç duyulan gayreti gösteriyoruz.

Ataman Group bünyesinde mevcud bir marka olan Ataman Hırdavatçılık ile ilgili merak ettiğiniz bilgilere www.atamangroup.com.tr adresini ziyaret ederek ulaşabilir ya da info@atamangroup.com.tr e-posta adresimize yazarak ürünlerimiz ve üretimimiz hakkında detaylı informasyon alabilirsiniz. Bizlere hem de 0850 333 6 282 telefon numaramızdan ulaşıp ürünlerimizle ilgili merak ettiğiniz ya da informasyon almak istediğiniz mevzuları danışabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ