Avast Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 04 Eylül 2019
  • 684 kez görüntülendi.
Avast Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Avast Antivirüs

ALWIL tarafında yapılmış merkezi Çek Cumhuriyeti’nde olan bir antivirüs yazılımıdır. Günümüzde kullanılmakta olan bu yazılım birçok programdan daha başarıya ulaşmış olup kasma vb. problemler yaşatmamaktadır. 1988 senesinde ilk kez yapılmış olan bu yazılım 27 dile haizdir yapıcısı ise Eduard Kucera’dır. Son olarak yazılımı 2011 senesinde yapılmıştır, virüs dışı zararı dokunan yazılımlarda bulabilmektedir mesela spyware ve trojan şeklinde zararı dokunan yazılımlar.

Avast Antivirüs Nedir?

Program oldukça rahat kullanımlıdır e posta koruması ve güncelleme işlemi sonrasında uyaran bir ses uyarlanmıştır. Daima arka planda çalışan bu yazılım sistemsel hatalar asla vermez ek olarak cihaza takılan flashlarıda anında tarar eğer bir şey bulursa  move all to chest seçeneği seçilmelidir.

Gelişmiş malware yazılım engelleme ve saldırılardan koruma özelliği ile en iyilerden olan bu program bilgisayarınızda tam zamanlı bir koruma sistemi oluşturmaktadır. Her yıl güncellenen bu program çoğu zaman günlük veri tabanını güncelliyor ve devamlı taramalarla aleti güvende tutuyor. Meydana getirilen analizler sonucunda bu program en iyi ilk 3 program içinde yer verilmiştir. Avast tam zamanlı bir koruma haricinde parasız sürümüyled e şimdiden gönüllerde taht kurmuştur.

Avast fazlaca artan virüslerden dolayı tek bilgisayarların değil android telefonlarında gözdesi olmaktadır. Bir tek antivirüs değil hem de birçok özelliği ile müşterilerini memnun etmeye çalışan bu yazılım güvenlik duvarı uygulaması ve dosyalara kilit koyma şeklinde kullanışlı özellikleri ile kapsamlı bir kullanım sunuyor.

Avast Antivirüs’ün müşteri hizmetleri kontakt telefon numarası bulunmamaktadır. Avast Antivirüs ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları destek sayfasından çözüme kavuşturabilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından yaşamış olduğunuz sorunları ve Avst Antivirüs ile ilgili tecrüblerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Avast Antivirüs Destek Sayfası

Arama Terimleri: avast antivirüs çağrı merkezi, avast antivirüs kontakt, avast antivirüs  telefon numarası, avast antivirüs destek sayfası, avast antivirüs bağlantı tel, avast antivirüs yakınma hattı, avast antivirüs iyi mi dönem dışı bırakılır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ