Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma

  • 08 Ocak 2018
  • 2.061 kez görüntülendi.
Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile avealılar çok şanslı. Neden derseniz size hattınızla ilgili bütün işlemleri telefon üzerinden gerçekleştirme imkanı sunuyoruz. Hattınızla ilgili yardıma ihtiyacınız olan her konuda çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Size bayilerimizden sunduğumuz bütün hizmetleri aynı şekilde çağrı merkezimizdeki müşteri temsilcisiyle de sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Günümüz dünyasında telefonsuz bir an bile geçiremiyoruz. Sms, internet ve konuşma paketlerimiz olmasa telefonun da bir anlamı kalmaz.  Peki, okulda, işte, otobüste paketiniz biterse ne yapacaksınız? Saatlerce müsait bir zamanın gelmesini mi bekleyeceksiniz? Tabiki de hayır. Müşteri hizmetlerini aramak 20sn sürecek bir işlem. Ve ya televizyonda yeni bir tarife reklamı gördünüz ve o tarifeye geçmek istiyorsanız yarını beklemenize gerek yok hemen bizi arayın tarifenizi değiştirelim. Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanabileceğiniz diğer durumlar ise öneri ve şikayetlerinizi belirtmek, hattınızda bir sorun oluştuğunda yardım almak gibi ihtiyaçlardır.

Avantajlarımızdan bu kadar bahsettiğimiz avea müşteri hizmetlerine hala nasıl bağlanacağınızı bilmiyor musunuz? Üzülmenize gerek yok bu yazımızda size ayrıntılı olarak müşteri hizmetlerine bağlanmayı anlatacağız.

Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma için yapmanız gerekenler:

  • İlk olarak 444 1 500 ve ya 500’ü cep telefonunuzdan aramalısınız.
  • Sonrasında sırasıyla:
  • 2 tuşuna
  • 1 tuşuna
  • 0 tuşuna basın ve direk olarak temsilcimize bağlanın. Bu sayede menüleri dinlemek yerine kısa sürede temsilciyle konuşabileceksiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. tan dedi ki:

    Bıktım bu şirketten hep fatura yolluyo

BİR YORUM YAZ