AvivaSA Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 11 Temmuz 2019
  • 18 kez görüntülendi.
AvivaSA Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
AvivaSA Emeklilik ve Yaşam, 2007 senesinde Sabancı Tüm ortaklık tarafınca kurulmuştur. Günümüzün en gözde ve en oldukca tercih edilen bireysel emeklilik ve yaşam sigortası şirketi AvivaSA’dır. 860 bini aşkın kullanıcısıyla bireysel emeklilik fonunda ülkenin birinci şirketidir. 2016 senesinde TSPB Ana para Piyasaları Ödülleri”nde “En Büyük Portföy Kıymetli Emeklilik Fonu Kurucusu ödülünü almaya hak kazanmıştır.

AvivaSA; ferdi kaza sigortası, yaşam sigortası ve bireysel emeklilik alanlarında etkinlik göstermektedir. Gelecek kaygısı ve ne süre geleceği belli olmayan talihsizliklerden müşterilerine en kolay çözümü sunmayı amaçlamaktadır. AvivaSA’nın 1600’ü aşkın çalışanı bulunmaktadır.

AvivaSA’nın 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine 7 gün 24 saat süresince her yerden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak yaptırmış olduğunuz yaşam sigortası ve ferdi kaza sigortası hakkında data ve teklif alabilir, bireysel emeklilik hakkında tüm sorularınızı sorabilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

AvivaSA Emeklilik ve Yaşam Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 11 11

Arama Terimleri: avivasa emeklilik ve yaşam yazışma detayları, avivasa emeklilik ve yaşam telefon no, avivasa emeklilik ve yaşam bağlantı tel, avivasa emeklilik ve yaşam canlı destek, avivasa emeklilik ve yaşam müşteri temsilcisi, avivasa emeklilik ve yaşam yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ