Avon Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

  • 19 Mart 2018
  • 146 kez görüntülendi.
Avon Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Amerika merkezli olarak kurulan Avon, ülkemizde de oldukça aktif bir şirkettir. Güzellik ve bakım ürünleri üretip satışını gerçekleştiren firma, birbirinden farklı satış seçenekleriyle bayanların ilgi odağı. Bayanlar için kendi iş imkanlarını oluşturma imkanı sunuyor olmasının yanı sıra onları daha güzel görünebilmeleri için ürünler üretiyor.

Ev hanımları için alternatif bir iş imkanı sağlayan Avon, daha sosyal bir yaşama davet ediyor. Avon’un firmadan bağımsız 6 milyona yakın satış temsilcisi bulunmakta. Bu satış temsilcileriyle ürünlerini tüm dünyaya duyurmaya ve dağıtmaya devam ediyor.

Avon marka ürünler arasında yalnızca bayanlara yönelik ürünler bulunmuyor. Erkek ve çocuklara yönelik de birçok ürün üretip satışını gerçekleştiren şirket, online veya fiziksel olmak üzere 2 farklı kataloğa sahiptir.

Avon’un farklı 2 numarası bulunmaktadır. Bunlardan müşteri veya satış temsilcisi olmak için aramanız gereken numara danışma hattıyken, diğer sorularınız için genel merkezini aramalısınız. Avon internet sitesine giriş yaptıktan sonra en altta yer alan iletişim sayfasından bilgilere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ