Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 02 Nisan 2019
  • 490 kez görüntülendi.
Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi

Ayakkabı dünyası, Türkiye’de faaliyete geçmiş ve içinde dünyaca meşhur ayakkabı markalarını barındıran markadır. Markanın amacı en fazlaca beğenilen ve tercih edilen markaları ve markaların ürünlerini müşterilerine sunmaktır. 1923 senesinde kurulan Akbacakoğlu Grubu, geçtiğimiz 85 yıl süresince Türk ayakkabı sektörünün en mühim ve en saygı duyulan isimlerinden biri olmuştur. Şu an bile en fazlaca tercih edilen ve sayılan ayakkabı mağazası olmayı sürdürmektedir. İlk kurulduğu yıllarda minik bir atölyede çevre köy ve kasabaların ayakkabı gereksinimlerini karşılayan Hafız Ahmet Efendi’nin Ankara’ya ayakkabı satmaya başlaması ile atılan adımlar, 1953 senesinde Ankara’ya taşınma sonucu alan ailenin 17 metrekarelik minik bir dükkanda ayakkabı üretip satma kararıyla devam etti. 1973 senesinde ayakkabı sektöründe etkinlik gösteren gruplarla antak kalma yapmak ise ailenin toptancılığa geçmesini sağlamış oldu.

İlk mağazasını Ankara’da açan şirket, süre içinde kendi bünyesinde yeni markaları da katarak en fazlaca sevilen ayakkabı zinciri olmaya başladı. Yenilikçi, adil, pozitif, müşteri odaklı, tutkulu olmayı kendine bir hedef olarak belirleyen çalışanları ile şirket değerlerini korumuş olan şirket, geldiği konumu bu özelliği ile hak etmektedir. Emek verme prensipleri; kararları bireysel çıkarlarımızı gözetmeksizin birbirimizi ikna ederek alırlar, gelişim ve değişimin teşvik edilmiş olduğu, çağdaş ve rahat bir emek harcama ortamı yaratmak için emek harcarlar, kurduğumuz tüm ilişkileri etik ve etik değerler çerçevesinde yürütürler, maliyet bilinci ile hareket eder, kar odaklı yaklaşırlar, rekabetçi ruhlarından taviz vermezler, süratli hareket ederken esnekliğimizi de işe dahil ederler.

Ayakkabı Dünyası Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ayakkabı dünyası müşteri hizmetleri ile de müşterilerini kalbini kazanır. Tamamen müşteri memnuniyetine dayalı olan Ayakkabı Dünyası çağrı merkezi size samimi bir halde alışverişi sunar. Ayakkabı dünyası yazışma bilgisi ve ayakkabı dünyası telefon numarası 0850 622 70 02’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ