Ayakkabı Dünyası Müşteri Temsilcisi İletişim Bilgisi

  • 25 Şubat 2018
  • 616 kez görüntülendi.
Ayakkabı Dünyası Müşteri Temsilcisi İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Cumhuriyetin kurulduğu 1923 senesinde Akbacakoğlu Grup tarafından kurulan şirket, başlangıçta küçük bir atölyeden ibaretti. Çevresindeki köylere veya kasabalara satış yapan küçük bir firma iken 1953 yılında merkezini Ankara’ya taşıması üzerine işlerini büyütmüştür. Aradan 20 yıl geçmesinin ardından 1973’de bir firmayla yaptığı anlaşma sonucunda işlerini iyice büyüterek ayakkabı toptancısı konumuna gelmiştir.

İlk mağazasının açılışı 1996 yılında başkentimizde olmuştur. Günümüzde ülkemiz ve birçok ülkede ayakkabı satışı gerçekleştirmek olan sayılı firmalar arasındadır. Günümüzde 50’yi aşkın mağazasıyla hizmet vermektedir. İnternet mağazası üzerinden de ülkemizin dört bir yanına ayakkabı ulaştırmaktadır.

Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetleri yalnızca hafta içinde 09:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 0850 622 70 02 numaralı iletişim adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetleri direk bağlanmak için yukarıda yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra merak ettiklerinizi yorum bölümünden de sorabilir, bilgimiz dahilinde bizden yardım alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ