Aydem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 03 Haziran 2019
  • 68 kez görüntülendi.
Aydem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Günümüzün en mühim eğer olmazsa olmaz gereksinimlerinden birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden görevli firmalar her ile ya da bölgeye nazaran değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik şirketi bulunmaktadır.

Aydem, 1997 senesinde kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Aydem; Aydın, Denizli, Muğla, İzmir, Manisa illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik mevzusunda destekten Aydem mesuldür.

Aydem ile bağlantı kurabileceğiniz 0850’li ve 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara vasıtasıyla Aydem’de bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı data alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanık elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma mevzusundaki teknik sorunlarını bildirebilir, güncel borcunuz hakkında data alabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bu hat üstünden kolayca Aydem’e bildirebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda belirttiğimiz bağlantılar vasıtasıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Aydem Online İşlemler

Aydem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 800 0 186
444 4 186

Arama Terimleri: aydem yazışma detayları, aydem telefon no, aydem bağlantı tel, aydem canlı destek, aydem müşteri temsilcisi, aydem yakınma hattı, aydem müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ