AYEDAŞ Hakkında Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

  • 27 Mart 2018
  • 103 kez görüntülendi.
AYEDAŞ Hakkında Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

AYEDAŞ, İstanbul’un Anadolu yakasında elektrik dağıtımından sorumlu bir şirkettir. Tam ismi İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. olan firma, günlük yaşantının vazgeçilmez bir parçası olan elektrik enerjisinin insan odaklı bir şekilde hizmete sunulmasını hedefliyor. Günümüzde devamlı gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, bunları hizmetlerine uyguluyor. Hizmet kalitesini arttırabilmek adına sürdürülebilirlik odaklı bir çalışma şeklini benimsemiş firma her zaman daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlıyor.

Hayatın hemen hemen her anında bir parçası bulunan, herkese yönelik farklı çözümler sunarak elektrik dağıtım, bilgilendirme ve işletme faaliyetlerini sorunsuz gerçekleştiriyor. Teknoloji ve inovasyon çalışmalarıyla mevcut sınırlarını daha ileri seviyeye taşıyarak, geleceğe yönelik yatırımlar yapıyor.

Hizmet verdiği bölge içerisinde 5 Milyonu aşan insanımıza elektrik ulaştırarak, 2015 yılı verilerine göre toplamda 21 Bin 535 Kilometrelik bir dağıtım hattı uzunluğuna ulaşmıştır. Yine aynı yıl içerisinde 10,78 TWh değerinde bir elektrik dağıtımı gerçekleştirmiştir. Bu tüketim değeri Türkiye geneli düşünüldüğünde %5’lik bir paya sahiptir.

AYEDAŞ hisselerinin tamamının özelleştirilmesi için gerçekleştirilen ihale sonucunda 31 Temmuz 2013 tarihinde tüm hisse Enerjisa’ya satılmıştır. 1.227 Milyon ABD doları değerinde bir satış gerçekleştirilmiştir.

AYEDAŞ, sektör içerisinde ilerleyen yıllarda gerçekleşebilecek yenilik ve değişiklikler için günümüzden önlemler ve yatırımlar gerçekleştirerek her türlü teknolojik yeniliğe açık bir şekilde hizmet vermektedir. Stratejik çalışmalar dahilinde her türlü hazırlığa odaklanarak, uzun vadeli bir yatırım gerçekleştirmiştir.

AYEDAŞ’ın müşterilerinin sorunlarını dinlemek ve onlara destek vermek amacıyla hizmet veren bir çağrı merkezi vardır. AYEDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma için aşağıda yer alan numarayı kullanabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası İçerisinden 186 numaralı hattı arayarak ulaşabilirsiniz. Diğer bölgelerden iletişime geçmek için internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ