Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 23 Haziran 2019
  • 43 kez görüntülendi.
Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Bahçeşehir Koleji çağrı merkezi kontakt müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında data vereceğiz. Bu kontakt numarasından 444 51 22 Bahçeşehir Koleji ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Bahçeşehir Koleji Müşteri Hizmetleri Numarası

1974 senesinde hemen hemen 17 yaşlarındayken global bir eğitim markası haline getirmiş olduğu Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının vizyoner kurucusu olarak Enver Yücel öne sürülüyor. Yaşanmış olan tüm sorunların eğitimle çözüleceğine inancıyla, çağdaş ve geleceğin gereksinimlerine yönelik bir eğitim algısını devletimizde yerleştirmek için durmadan çalışmıştır. 1968 senesinde kurulan Uğur Dershanesiyle başlamış olan bu macera senelerdir adını giderek duyurmaya devam ediyor. Kurucusu Enver Yücel’in vizyonu ve seçkin eğitim ekibiyle Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları, bünyesinde bulunan Uğur Okulları, Uğur Yayınları, Uğur Kariyer Merkezi, Bahçeşehir Koleji, Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liseleri, Uğur Hazırlık Liseleri ile BAU Global şemsiye altında; Bahçeşehir Üniversitesi ile yüz elli binden fazla öğrenciyi kaliteli eğitimle buluşturmuştur.

Bahçeşehir Koleji’nin ailesinin üyesi olarak 1994 senesinde Bahçeşehir’de kurulan ilk kampüsünde eğitime başlamış olan Bahçeşehir Koleji, kaliteli eğitimi daha oldukça çocuğa ulaştırmak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında eğitim vermeye devam etmektedir. Eğitim bünyesinde bulunan Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liseleri ile devletimizde fen eğitimini dönüştürüyor. Enver Yücel’in, dünya standartlarında eğitimi devletimizde yaygınlaştırmak amacıyla kurduğu Bahçeşehir Koleji, 2017–2018 eğitim öğretim yılı itibarıyla Türkiye’nin 48 ilinde 101 kampüsüyle eğitim veriyor.

Bahçeşehir Koleji kurulduğu 1994 yılından bu yana Türkiye’ye öncülük eden eğitim modelleri uyguluyor. Türkiye’de STEM eğitimini tatbik eden ilk eğitim kurumlarından olan Bahçeşehir Koleji, Kişiye Özgü Öğretim Modeli eğitim uygulamalarıyla eğitimdeki yenilikçilik vizyonunu sürdürüyor.

1994 senesinde Bahçeşehir Koleji, eğitim sektöründe 48 senedir hizmetini sürdüren Uğur Dershanelerinin Kurucusu Enver Yücel tarafınca dünya standartlarında eğitimi Türkiye’de yaygınlaştırmak amacıyla kuruldu.

1994–1995 eğitim öğretim senesinde ise, 2 anaokulu, 9 ilköğretim ve 3 orta hazırlık sınıfında toplam 222 talebe ile İstanbul Bahçeşehir’deki kampüsünde eğitime başladı.

1997–1998 eğitim öğretim senesinde ise anaokulu ve ilköğretim okulu mevcut binasında eğitim öğretime devam ederken, ortaokul ve lise sınıfları yeni meydana getirilen binaya taşınarak iki ayrı binada hizmetini sürdürmeye başladı.  Aynı yıl Türkiye’de 8 senelik eğitime geçildi.

1998 senesinde Bahçeşehir Üniversitesi kuruldu.

2018 senesinde ise Bahçeşehir Koleji tarihteki en büyük yatırımını hayata geçirmiştir.

Bahçeşehir Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 51 22

Bahçeşehir Koleji Telefon Numarası
+90(212) 573 44 42

Bahçeşehir Koleji Faks Numarası
+90(0212) 465 87 15

Bahçeşehir Koleji Mail Adresi
kurumsal@bahcesehir.k12.tr

Bahçeşehir Koleji Adres
Abbasağa Mah. Ihlamur Yıldız Cad. No:10 B Blok Kat:9 34353 Beşiktaş/İstanbul

Arama Terimleri: bahçeşehir koleji çağrı merkezi, bahçeşehir koleji kontakt, bahçeşehir koleji müşteri hizmetleri, bahçeşehir koleji telefon numarası, bahçeşehir koleji yakınma hattı, bahçeşehir koleji müşteri hizmetleri numarası, bahçeşehir koleji yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ