Başarı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 12 Eylül 2019
  • 269 kez görüntülendi.
Başarı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Telekomünikasyon şirketleri içinde önde gelen firmalardan birisi olan Başarı, 1989 senesinde Ankara’da kurulmuştur. Bünyesinde barındırdığı 11 kuruluşa öncülük eden şirket, birçok başarısı ve geniş servis ağıyla bilinmektedir.

30 yılı aşkın tecrübesi ile beraber gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine sağlamaya çalışan Başarı, kaliteli ürünler üretmek amacıyla senelerdir hizmet vermektedir. Başarı firmasının sloganı ise şudur; “İnsan için teknoloji.” Firmanın genel politikası müşteri memnuniyetidir. Ek olarak Başarı, 2016 senesinde tamamen Türk üretimi olan Kaan N1 cep telefonunu tanıtıp satışını gerçekleştirmeye adım atmıştır. Kaan N1, özellikleri ve fiyatıyla gözde cihazlardan birisidir.

Başarı Elektronik’in teknik servis, tüm ortaklık ve tecim şirketleri olmak suretiyle 3 ayrı çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar vesilesiyle cihazınızda oluşan hata ve problemler hakkında data alabilir, size en yakın satış ve teknik servis noktasını öğrenebilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi Başarı Elektronik’e iletebilirsiniz.

Başarı Elektronik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 409 50 00

Başarı Tüm ortaklık Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 841 62 62

Başarı Teknik Servis Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 409 50 00

Arama Terimleri: başarı kontakt detayları, başarı telefon no, başarı bağlantı tel, başarı canlı destek, başarı müşteri temsilcisi, başarı yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ