Bauhaus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi

  • 04 Nisan 2019
  • 861 kez görüntülendi.
Bauhaus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Bauhaus, her türlü ev gereçlerin bulunmuş olduğu ve ev dekorasyonuna dair tüm yapı malzemelerinin satılmış olduğu yapı marketidir.  Vatanımızda de oldukça büyük mağazalara haiz olan şirket, bu güne kadar asla bayilik vermemiştir. Bauhaus adı, Almanya’da ki meşhur tasarım okullarından gelmektedir. 1960 senesinde Bay Baus tarafınca kurulan bu şirket, ilk olarak 600 metrekareli bir mağazada faaliyete geçmiş ve her geçen gün büyüyerek internasyonal alanda büyük bir başarı elde etmiştir.

Günümüzde 20 ülkede 250’den fazla mağazası olan Bauhaus firmasının gelişimi devam etmektedir. 2012’de 6.3 milyar dolar gelir elde eden şirket tümüyle şahıslara ilişkin özel şirkettir.  Bauhaus, şuanda Almanya’nın en büyük ev dekorasyon ve yapı malzemeleri satan ikinci en büyük yapı marketi olarak bilinir. Bauhaus, mağazalarının bu kadar başarı göstermiş olmasının temelinde ise içinde barındırmış olduğu ürün çeşitliğidir. Mağazalarında atölyeniz, eviniz ve bahçeniz için fazlaca geniş ürün seçeneklerinin yanı sıra zanaatkârlar, ticari ve kurumsal müşterilerimiz için ustalaşmış ürünler de bulunmaktadır. Bauhaus mağazalarında, otomobil aksesuarı, yapı elemanları, inşaat malzemeleri/yapı kimyasalları, banyo, dekorasyon, hırdavat, elektrik tesisatı, boya ve yapıştırıcılar, seramik ve parke, ahşap, aydınlatma, sıhhi döşem, bahçe dünyası, duvar kâğıdı ve halılar, el aletleri ve makinelere kadar her çeşit ihtiyacınız olan yapı malzemesine ulaşabilirsiniz.

Bauhaus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma

Size ne yakın Bauhaus mağazasını öğrenmek için Bauhaus yazışma bilgisi kategorimizden yararlanabilirsiniz. Mağazalarda ki ürünler hakkında informasyon almak ve herhangi bir ürün iadesi hakkında işlem yapmak için Bauhaus çağrı merkezi ya da Bauhaus müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Bauhaus mağazalarının müşteri hizmetleri numarası 0 850 211 98 53. Dahili telefon numaralarını kullanarak aramakta olduğunuz bir ürünü ürün kategorilerinden bulabilirsiniz. Çağrı merkezi 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ