BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 19 Mayıs 2019
  • 77 kez görüntülendi.
BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

BEDAŞ şu demek oluyor ki Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. TEDAŞ’a bağlı olan elektrik dağıtım ve satışını gerçekleştiren bir elektrik firmasıdır. İstanbul başta olmak suretiyle, Marmara Bölgesi’nde bulunan bir çok illere elektrik dağıtım ve satış hizmeti vermektedir. 2013 senesinde özelleştirilmiştir.

BEDAŞ, toplamda 4.7 milyon aboneye hizmet vermekte, Türkiye genelinde %13’lük elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. Genel politikası müşteri memnuniyeti ve iktisat dostu olarak kaliteli bir hizmet sunmaktır.

BEDAŞ’ın 3 haneli bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla anlık olarak kesinti/arıza bildirimlerinde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, ödenmemiş satmaca borcunuzu sorgulayabilir, sokak aydınlatma arızaları hakkında ihbarda bulunabilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
186

Arama Terimleri: bedaş kontakt detayları, bedaş telefon no, bedaş bağlantı tel, bedaş canlı destek, bedaş müşteri temsilcisi, bedaş yakınma hattı, bedaş müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ