Beko Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi

  • 04 Nisan 2019
  • 367 kez görüntülendi.
Beko Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

1950’li yıllarda, Koç Tüm ortaklık’in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye’ye döviz kazandıracak bir ürün arayışındaydı. O yıllardaki ülke koşulları çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda deneyim sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. Bu ortaklıktan firmanın adı Beko oldu. Kısaca Bejerano’nun ve Koç’un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi. O zamanlar ülke durumunda dolayı bu işyeri faaliyete geçemedi. O yıllarda, General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini kurma fırsatı doğunca, konserve şirketinin adı Beko Tecim A.Ş. olarak değiştirildi. 1983 yılından itibaren kuvvetli deneyim birikimi ile Beko markası adı altında Türkiye beyaz eşya sektöründe etkinlik göstermeye başladı.

 

Bu faaliyetlerden sonrasında Koç Tüm ortaklık Dayanıklı Tüketim Grubu’nun 1990’lı yıllardan itibaren yurt dışı faaliyetlerine yönelmesiyle, Beko ihracat markası olarak belirlendi. Bu vakadan sonrasında Beko artık beyaz eşyalarını yurtdışına gösteren yeni bir Pazar alnı oluşturdu. Bu durum hem Türkiye’nin dış ticarete açılması hem de Beko’nun Türk ve yabancı halka kendiniz kanıtlamasına yol açtı. Bundan sonrasında ise Beko kullanıcılar tarafınca denendi ve kullanıcılar tarafınca çokça beğenildi. Uzun yıllardan eri beyaz eşya alanından oldukça iyi ürünler ortaya çıkaran Beko günümüzde halen en fazlaca tercihe dilen beyaz eşya markalarından bir tanesidir.

Beko Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Telefon Numarası

Türkiye pazarındaki başarının 90’lı yılların başından itibaren yurt dışına da taşınmasıyla beraber BEKO markası dünyanın 100’den fazla ülkesinde 280 milyon tüketicinin günlük yaşamının bir parçası haline geldi. Bugün dünyanın herhangi bir yerinde Beko markasını görüyoruz. Beko müşteri hizmetleri ulaşmak için ise web sitemizde yayınladığımız Beko yazışma bilgisi şeklinde hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Beko telefon numarası ile ürünleriniz oluşan herhangi bir iade ya da teslim alma şeklinde işlemleriniz için Beko çağrı merkezi 444 9 371’i arayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ