Bellona Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 30 Haziran 2019
  • 26 kez görüntülendi.
Bellona Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bellona 1997 senesinde başladığı faaliyetlerinde yapmış olduğu yatırım ve pazarlama stratejileriyle Türkiye’nin öncü mobilya firmalarından biri haline gelmiştir. Yatırımlarının mühim bir kısmını hem de kurulduğu yer olan Kayseri’de yapmıştır. Kayseri Organize Endüstri bölgesinde oluşturduğu iş hacmi yardımıyla mobilya sektörüne büyük bir yenilik getirmiş hem de binlerce insana iş olanağı elde etmiştir.

Bellona misyon olarak üretimde dünya standartlarını yakalamayı, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı, beklentiler ve gereksinimler doğrultusunda en iyi ürünleri üretmeyi, kaliteli, güzel duyu ve insan sağlığına uygun yüksek performanslı ürün üretmeyi benimsemiştir. Bu doğrultuda 3778 işçi ve 257 yönetimsel personelle beraber Türkiye genelinde bulunan 745 bayisiyle müşteriler için en iyi hizmeti vermek için tüm azmiyle çabalamaktadır.

Bellona’ya ulaşabileceğiniz 444’lü telefon numarası  bulunmaktadır. Bu çağrı merkeziyle ürün bilgilerini sorabilir, güncel yığın detayları hakkında informasyon alabilir, talep, sevinç ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Bellona Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 33 99

Adres
Boytaş Mobilya Endüstri ve Tecim A.Ş.
Organize Endüstri Bölgesi 14.Cadde No: 14 38070
Melikgazi Kayseri / TÜRKİYE

Arama Terimleri: bellona kontakt detayları, bellona telefon no, bellona bağlantı tel, bellona canlı destek, bellona müşteri temsilcisi, bellona yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ