Ben Bilmem Eşim Bilir Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 12 Haziran 2019
  • 451 kez görüntülendi.
Ben Bilmem Eşim Bilir Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Ben Bilmem Eşim Bilir, 2012 yılından bu yana Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşan bir yarışma programıdır. Türk tv tarihinin en sevilen yarışmalarından birisi olan Ben Bilmem Eşim Bilir; yarışmaları ve otomobil ödülü ile klasikleşmiş ve anane haline gelmiştir. Programın sunuculuğunu uzun süre İlker Ayrık yapmış; sadece 2016 yılından bu yana Ufuk Özkan yapmaktadır.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de nişanlılar, evli çiftler, sevgili çiftler yarışmaktadır. Belirli etaplardan oluşan programda yarışma süresince en oldukça puan alan yarışmacı final etabına katılmaya hak kazanmaktadır. Yarışmanın büyük ödülü sıfır bir otomobildir.

Ben Bilmem Eşim Bilir programı WhatsApp müracaat hattı yada Ben Bilmem Eşim Bilir programı telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Sadece aşağıda bulunan müracaat formu bağlantısı vasıtasıyla programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu
Arama Terimleri: ben bilmiyorum eşim bilir yazışma detayları, ben bilmiyorum eşim bilir telefon no, ben bilmiyorum eşim bilir bağlantı tel, ben bilmiyorum eşim bilir canlı destek, ben bilmiyorum eşim bilir müşteri temsilcisi, ben bilmiyorum eşim bilir yakınma hattı, ben bilmiyorum eşim bilir yetkili servis numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ