BenQ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 05 Eylül 2019
  • 355 kez görüntülendi.
BenQ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Merkezi Tayvan, Taoyuan şehrinde bulunan bilişim, elektronik eşya ve kontakt ürünleri üreticisidir. Şuan ki yönetim kurulu başkanı K. Y. Lee’dir. 1984 senesinde Continental Sistemleri adıyla kuruldu. Daha sonraları ise Acer Communications and Multimedia olarak adını değiştirdi. Son olarak, 2001 yılının Aralık ayında BenQ adını aldı. 1999 senesinde Acer Display ve Upac Optoelectronics şirketlerinin birleşimi ile dünyanın 3. Büyük LCD açık oturum üreticisi AU Optronics’i kurmuştur. Ondan sonra bu şirketi, 2006 senesinde Quanta şirketi satın alıyor. 1 Ekim 2005 tarihinde Alman devi Siemens AG’nin Cep Telefonu birimi Siemens Mobile’ı satın alarak cep telefonu pazarında büyük bir atılım göstermiştir. Bu grubun satışlarını yapmış olduğu isim ise BenQ Siemens’dir.

Dizüstü bilgisayardan beyaz eşyaya, LCD TV, yazıcı ve tarayıcı, dijital kamera, projektör ve cep telefonu şeklinde birçok değişik alanda hizmet vermektedir. Tayvan, Çin, Malezya, Brezilya ve Meksika’da üretim tesisleri vardır. Elektrik/Elektronik alanında en büyük şirketlerden birisi olan BenQ, 2006 yılından beri Türkiye’de etkinlik gösteriyor. BenQ’nun yan kuruluşu olan BenQ Siemens, 7 Haziran 2005’te kurulmuş olmasına rağmen kısa bir vakit sonrasında 30 Ocak 2007’de feshetme sonucu aldı. Aslolan hedeflenen, Siemens’in üstün mühendislik becerileri ile BenQ’nun tasarım ve yaşam stili deneyimini bir araya getirerek büyük bir atılım yapmaktı. BenQ-Siemens, 2006 senesinde IF ürün tasarım ödülünü kazanmıştır. Feshedilmesinin arkasından, Asya pazarında telefon ticaretini sürdüreceğini belirten BenQ, 2013’den bugüne dek akıllı telefon üretimini kendi markası altında devam ettirdi. Bilgisayar, kontakt ve teknoloji alanında bir dünya lideri olan Tayvan çıkışlı şirket, kendi tasarım dilinde hizmet vermeye devam ediyor.

444’lü BenQ Türkiye Destek Hattı bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak ürünlerle ilgili talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

BenQ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BenQ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 30 58

Arama Terimleri: BenQ kontakt detayları, BenQ telefon numarası, BenQ bağlantı tel, BenQ canlı destek, BenQ müşteri temsilcisi, BenQ yakınma hattı, BenQ tüketici ilişkileri danışma hattı, BenQ kontakt, BenQ çağrı merkezi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ