Bernardo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi

  • 04 Nisan 2019
  • 369 kez görüntülendi.
Bernardo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Bernardo, uzun senelerden beri vatanımızda etkinlik gösteren zücaciye zincirinin adıdır. İsmi İtalyan olan fakat aslına bakarsak iki mühendis kardeş Ömer ve Nurettin Sözen’in 1996 senesinde babalarının sahibi olduğu beyaz eşya mağazasının bir köşesinde bir faks ve bir bilgisayarla temellerini attığı sofra ve mutfak zinciri olarak malum marka şuan en oldukca malum zücaciye firmasıdır. Toplu olarak başka zücaciyelerde satış yaparak şuan ki konumuna gelen iki kardeşin tam olarak 93mağazası vardır. Bernardo’nun 5 yıl içindeki hedefi ise 200 mağazayı yakalamak bulunduğunu açıklamışlar.

Şuan müşterilerine sofra tasarımına yönelik; yiyecek takımları, çatal bıçak takımları ve sofra aksesuarlarında hem değişik hem çağıl tasarım alternatiflerinin yanında seçkin koleksiyonlar sunuyorlar. Bunu yaparken dünyadaki trendleri ve sofra tasarım ürünlerindeki gelişimleri yakından izliyorlar. Üstelik ürünlerimizin büyük bir bölümünü de Avrupa’dan ithal ediyorlar. Kalitenin yanında geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlar sunmakla birlikte, evlerin vitrinlerinde duran porselen yiyecek takımları, çatal bıçak takımları, kadeh setleri ve öteki sofra tamamlayıcılarını, vitrinlerden indirerek, gündelik yaşamın olmazsa olmaz parçaları haline getirmeyi amaçlıyorlar. Bu mantığı ile çatak bıçak kullanımının da yeni bir kullanım alanı oluşturan marka, müşteri memnuniyetin oldukca ehemmiyet verir. Bunun sebebi ise bir evin içinde yenilen yemeğin tadı ne kadar güzel ise ev o denli mutlu olur. Evinizde yaptınız her yemeğin ise size güzel bir halde sunulmasını elde eden Bernardo, hem zarif hem de kaliteli ürünler sunuyor.

Bernardo mağazalarından almış olduğunuz üründe herhangi bir hata ya da problem çıkar ise bunu Bernardo müşteri hizmetleri ya da Bernardo çağrı merkezi hizmetlerine bildirin. Herhangi bir sorunuzda Bernardo kontakt bilgisi numarasını arayın. Bernardo telefon numarası 0 212 3474818’ dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ