Best FM Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası

  • 06 Haziran 2019
  • 51 kez görüntülendi.
Best FM Çağrı Merkezi İletişim WhatsApp Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Best FM

İlk olarak 5 Şubat 1993 tarihinde gösterim hayatına süregelen Best FM geride bıraktığımız koca yıllarda halen sevilmeye devam etmektedir. ülkemizin ilk özel radyo kanallarından olan Best FM gösterim hayatına başladığında başlangıç olarak Ajda Pekkan’ın şarkısını seçmiştir. Kimler geldi, kimler geçti adındaki şarkıyla yayına süregelen Best FM bugüne dek neredeyse her insana ulaşmıştır.

Medya Grubundan Bağımsız Olma

Son zamanlarda haber kanallarının yada gazetelerin radyo kanalı açmaları son aşama popüler bir hale gelmiştir. Sadece Best FM bu akımın bir parçası hiçbir süre olmamıştır. Daima özerk bir yapıya haiz olan bu radyonun başlangıcında da radyocular yer almıştır. İşte bu sebeple kapanan birçok radyoya karşın ayakta kalmayı başarmıştır.

Konuşan Radyo

Best FM’i öteki radyo kanallarından ayıran en temel özelliklerden birisi konuşmacılarının yetkin kişiler olmasıdır. Kimi radyo kanalları yalnız şarkı yada hazır dökümanlarla gösterim yaparken Best FM konuşmacı olan radyocular ile hem bilgilendirici hem de eğlendirici yayınlar yapmaktadır. İşte bu sayede de günümüze kadar en oldukça beğenilen radyolar içinde yer almayı başarmıştır.

Ahlaklı Yayıncılık

Medya organlarında yaşanmış olan en büyük sorunlardan birisi de etik çöküntüdür. Zira reklamlarda yada dizilerde yansıtılan hayatlar gerçeklerden oldukça öte olmakta ve bu da insanların hayatlarını negatif etkilemektedir. O şekilde ki bu durum etik yozlaşmaya kadar gitmektedir. Bunun yanında artık komiklik yapmak isteyenler devamlı olarak bel altına bağlamakta ve bunlar da ailecek izlemeye uygun olmamaktadır. İşte bu problem Best FM’de yaşanmamaktadır. Zira radyonun kurucusu Emrah Hattat’ın da ifade etmiş olduğu suretiyle taksiye binmiş bir bayanın ve taksi şoförünün beraber dinleyebileceği şekilde yayınlar yapmak temel gösterim ilkeleri içinde yer verilmiştir.

Yaşayan Organizma

Radyoculuğa oldukça değişik bir açıdan bakan Best FM bu zamana kadar birçok meşhur ile de emek harcama fırsatı elde etti. O şekilde ki bunlar içinde ilk sırayı asla şüphesiz Byazıt Öztürk almaktadır. Sadece bunların yanında birbirinden değişik birçok müzisyen ve meşhur de radyoya çıkan adlar içinde yer almıştır. Sadece Best FM yalnız bunlarla sınırı olan kalmamış ve bununla beraber da ülke gündeminde yer edinen vakalara karşı tepkilerini göstermiştir. Bu sayede duyarlı bir radyo bulunduğunu ispatlamış ve halk tarafınca da beğeni toplamıştır.

İnsana ve demokratik değerlere ehemmiyet veren Best FM bu özelliği ile beraber insanoğlu tarafınca doğruların adresi olarak da görülmektedir. Asla şüphesiz ki bu imajı oluşturmak {hiç de} kolay olmamaktadır.

Best FM’in yazışma telefon numarası, whatsapp numarası, adres ve mail adresi detayları bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Best FM ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından site hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Best FM Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
+90 212 251 76 77

Best FM WhatsApp Numarası
0544 330 30 30

Best FM Mail Adresi
data@bestfm.com.tr

Best FM Adres
Dümen Sk, Gümüşsuyu İş Merkezi No: 11 Kat: 5 PK: 34427 Beyoğlu / İstanbul

Arama Terimleri: best fm çağrı merkezi, best fm telefon numarası, best fm yazışma, best fm bağlantı tel, best fm talep hattı, best fm whatsapp, best fm yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ