Beymen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi

  • 05 Nisan 2019
  • 630 kez görüntülendi.
Beymen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Beymen Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beymen, moda sektöründe etkinlik gösteren tekstil markasıdır. Kurulduğu il günden beri lüks giyimin tek adresi olarak malum Beymen, yalnız Türkiye’de değil dünyada da markasının adını yaşatıyor. 1960’li yılların sonunda İtalyan modaevi Silvano Corsini ile meydana getirilen işbirliğiyle ilk tohumları atılan Beymen’in, kendi etiketiyle ürünlerinin sunulmuş olduğu ilk mağazası 1971 senesinde Şişli’de acildi. Başlangıçta yalnız adam giyimi üstüne bu sektörde kendini belli eden Beymen, vakit içinde bünyesine hanım giyim ve spor giyimi de içine katmıştır. Beymen Clup olarak adını değişmiş olan mağazalarda artık daha değişik çeşitler bulunmaktadır.

Türkiye’de hemen hemen tüketiciyi koruma yasasının bulunmadığı, tüketici haklarından söz edilmediği 1987 senesinde Beymen, Koşulsuz Müşteri Mutluluğu terimini Türk tüketicisiyle tanıştırdı. Müşterilerine devamlı kaliteli bir yasam seçimi sunmayı hedefleyen Beymen, bunun yalnızca ürün kali

Beymen Çağrı Merkezi Telefon Numarası Direk Bağlanma

Beymen mağazalarından alışveriş yaptığınız vakit yaşadığınız herhangi bir sorunda Beymen kontakt bilgisi hizmetini kullanabilirsiniz. Beymen çağrı merkezi yada Beymen müşteri hizmetleri haftanın her günü her saatinde sizlere kaliteli ve samimi görüşmeler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetin büyük ehemmiyet veren şirket, müşteri hizmetlerinde barındırmış olduğu elemanlarını kaliteli ve nitelikli elemanlardan seçmektedir. Beymen telefon numarası 444 4 700’i arayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ