Bilet Bayisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 17 Eylül 2019
  • 541 kez görüntülendi.
Bilet Bayisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Bilet Bayisi çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu yazışma numarasından Bilet Bayisi ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Bilet Bayisi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sektörleri içinde günümüz itibariyle Türkiye standartları içinde en güçlü oyuncu konumunda olan Bilet Bayisi ziyaretçilerine en uygun fiyata uçuş bulma garantisi veren ilk online satış merkezidir. 1450 tane Havayoluyla karşılaştırmalı en uygun fiyatlarla hizmet veren arama motorundan genel olarak TYH, Pegasus, Anadolujet, Sunexpres, Borajet, Atlasjet benzer biçimde firmalara ilişik tayyare bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Tüm gezi ihtiyacınız olan şeyleri 3D security sistemi yardımıyla güvenle kredi kartı bilgilerinizi girerek giderebilirsiniz. Memnun kalmadığınız yada düşünce vereceğiniz herhangi bir durumda, yazışma numaralarından çağrı merkezini arayarak destek alabilirsiniz. Dur durak bilmeyen çözümleriyle kampanya ve promosyon avantajlarından yararlanma benzer biçimde fırsatınız da mevcuttur.

En ucuz tayyare bileti sorgulaması yaparak bulduğunuz tutarları karşılaştırıp, rezervasyon yaparak satın alabilirsiniz. Türkiye’deki resmi ön rezervasyon ve pazarlama tekniği olan BiletBayisi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Teknolojiye uyum sağlayarak, müşteri memnuniyetini de göz önüne alarak çalışan şirket, aynı sektördeki öteki firmalar içinde adını altın harflerle piyasanın en iyi yerine yazdırmıştır.

Hem siteleri üstünden hem de mobil uygulamaları üstünden istediğiniz her yerden her an her yere süratli ve kolay bir halde gidebilirsiniz. Siteleri ve uygulamaları sizlere bu imkanı sağlamakla kalmayıp, Türkiye’nin hatta Dünya’nın en süratli web-mobil uygulamalarına ve sunucularına haizdir. Bu sayede de en ucuz bileti alma garantisi vermektedirler.

Tayyare biletini ucuz, süratli, kolay ve güvenilir bir halde aldıktan sonrasında oluşan herhangi bir sorunda karşınızda muhatap olabileceğiniz birini bulmak oldukca önemlidir. Çağrı merkezlerinin tamamı ustalaşmış gezi danışmanlarından oluşmakla birlikte, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, sizlere emek harcama halletmeye devam etmektedir. Yolcularının yapmış olduğu iptal, iade, değişim ve değişik problemlerine yanıt vermektedirler.

Aylık olarak averaj 7 milyon ziyaret alan ve aylık 250.000 tayyare bileti satan marka, meydana getirilen havacılık verilerine gore, Türkiye’nin En Büyük Online Gezi Servisi unvanı taşımaktadır. Kazanmaya hak kazandıkları güvenlik sertifikalarıyla da kullanıcılar her daim koruma altındadır.  Müşteri memnuniyetine ehemmiyet veren emekleri yardımıyla her daim kazanan şirket giderek kazançlarını artırmaya yönelik çalışmalarına devam etmektedirler.

Bilet Bayisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 302 99 35

Bilet Bayisi Mail Adresi
informasyon@biletbayisi.com

Bilet Bayisi Adres
Doğu Mah. Erol Kaya Cad. No:179/7
İDO Karşısı PENDİK/İSTANBUL

Arama Terimleri: bilet bayisi çağrı merkezi, bilet bayisi yazışma, bilet bayisi müşteri hizmetleri, bilet bayisi telefon numarası, bilet bayisi yakınma hattı, bilet bayisi müşteri hizmetleri numarası, bilet bayisi yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ