Biletix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 03 Nisan 2019
  • 1.472 kez görüntülendi.
Biletix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Biletix şirketi Türkiye’nin konser, tiyatro, bale, opera, futbol, basketbol ve aynı tüm organizasyonlar için bilet satışı aracılığı meydana getiren firmadır. Devletimizde düzenlenen birçok organizasyon ve etkinlikte vatandaşların bilet almaları biletix kanalıyla gerçekleşir. Biletix ise sattığı biletlerden bilet başına almış olduğu komisyon ile kar eden bir aracı kurum konumundadır. Devletimizde uzun senelerdir hizmet veren bir firmadır ve bu sektörün en büyük temsilcisi konumundaki şirket biletix firmasıdır. Kısa süre ilkin futbol takımlarının biletleri de Biletix tarafınca satılırken Passolig ile beraber satışlar Passolig resmi sitesi üstünden gerçekleştirilmeye başlanmıştır.

Devletimizde 2000 yılından beri ortalama 18 senedir hizmet veren Biletix şirketi, kültür ve sanat etkinlikleri için hizmet veren Live Nation Entertainment firmasına ilişkin kuruluşlardan birdir. Bu şirket Avrupa ve ABD Birleşik Devletleri’nde Ticketmaster olarak faaliyetini sürdüren firmadır. Şu demek oluyor ki dünyanın birçok bölgesinde sanat ve spor etkinlikleri için bilet satışı meydana getiren Ticketmaster markası vatanımızda de Biletix adı ile bulunmaktadır. Biletix firmasının vatanımızda satışını gerçekleştirdiği bilet sayısının maddi bedeli her yıl ortalama olarak 80 milyon dolar civarında bir rakama ulaşmaktadır. Şirket satışlarını çoğu zaman İnternet sitesi üstünden yapsa da gişeler üstünden de satış yapmaktadır.

Biletix şirketinin ortalama olarak 600 den fazla organizatör şirket ile anlaşması bulunmaktadır. Bu antak kalma gereğince de her yıl 13 binden fazla etkinlik için bilet satış hizmeti sunmaktadır. Şu demek oluyor ki yılda ortalama olarak 3.5 milyon civarı biletin satışı Biletix şirketi ile gerçekleştirilmektedir. Ek olarak Biletix in de ana şirketi olan Live Nation Entertainment şirketi yalnızca etkinlik için bileti satışın değil, bununla birlikte e tecim alanında da dünyanın en büyük firmalarından biridir. Biletix’ten bilet almayı düşünen, halihazırda bilet almış olup firmaya bu mevzuda soru iletmek isteyen, ya da değişik mevzularla ilgili görüş ve tavsiye bildirmek isteyen müşteriler için Biletix İletişim numarasını aşağıda sizlere aktaralım.

Biletix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 755 55 55

Biletix Müşteri Hizmetleri Mail Adresi 

info@biletix.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ