Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 17 Eylül 2019
  • 262 kez görüntülendi.
Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Türkiye’nin en mühim teknoloji mağazalarından birisi şüphesiz ki Bimeks’tir. 1990 senesinde Akgiray ailesi tarafınca kurulmuştur.

Müşterilerinden görmüş olduğu yoğun talepler sonucunda oldukça çok sayıda yeni şube açarak Türkiye’nin birçok ilinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterilerine mağazalarında hizmet verdiği benzer biçimde, internetten websitesi üstünden de satış yaparak daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Mağazaya gitmeden websitesi üstünden almayı düşündüğünüz bir ürün hakkında daha detaylı data alabilmeniz için çağrı merkezi oluşturmuştur. Bu sayede müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeye adım atmıştır.

Bimeks müşteri hizmetleri ne ulaşmak için Bimeks kontakt 444 lü numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine aşağıda yazılı olan 0850 ile süregelen Bimeks telefon no dan talep ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 222 50 22

Bimeks müşteri hizmetlerini telefonla aramak yerine web üstünden de aşağıda yazılı email adresine email göndererek de ulaşabilirsiniz.

musterihizmetleri@bimeks.com.tr

Sanal ortamda Bimeks müşteri hizmetleri ile irtibata geçmenin bir öteki yolu da kontakt formudur. Aşağıdaki vermiş olduğumuz kontakt formundan Bimeks müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bimeks İletişim Formu

Arama Terimleri: bimeks kontakt detayları, bimeks telefon no, bimeks bağlantı tel, bimeks canlı destek, bimeks müşteri temsilcisi, bimeks yakınma hattı, bimeks müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ