Bir Sorun Mu Var Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

  • 17 Haziran 2019
  • 42 kez görüntülendi.
Bir Sorun Mu Var Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Yapımcılığını BKM’nin yapmış olduğu Bir Sorun Mu Var programı Nisan 2017 tarihinden itibaren ekranlarda olan data yarışması programıdır. Program değişik formatı ve 500.000 TL’lik büyük ödülüyle oldukça ilgi görmektedir.

Bir Sorun Mu Var programının formatından bahsedecek olursak, programda çeşitli meslek gruplarında çalışan insanların 11 soruya vereceği cevaplardan 7 tanesi yanlıştır. Yarışmacıdan kimin 7 tane soruya yanlış yanıt verdiğini söylemesi gerekmektedir. Final etabında ise yarışmacının 1 yanlış cevabı vereni bulması gerekecek. Tüm etaplarda yanlış yanıt verecek kişileri doğru olarak bilen yarışmacı büyük ödülün sahibi olmaktadır. Bu ödül 500.000 TL’dir.

Bir Sorun Mu Var programına katılımlar müracaat formu vasıtasıyla yapılmaktadır.

Doğrusu Bir Sorun Mu Var programının bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası ve Whatsapp telefon numarası bulunmamaktadır.

Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı vasıtasıyla Bir Sorun Mu Var programının müracaat formuna ulaşabilir, formu doldurup başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Bir Sorun Mu Var Başvuru Formu

Arama Terimleri: bir mesele mu var kontakt detayları, bir mesele mu var telefon no, bir mesele mu var bağlantı tel, bir mesele mu var canlı destek, bir mesele mu var müşteri temsilcisi, bir mesele mu var yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ