Birevim Müşteri Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 23 Haziran 2019
  • 57 kez görüntülendi.
Birevim Müşteri Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Birevim müşteri temsilcisi, Birevim müşteri hizmetleri şeklinde mevzulara yer vereceğimiz bu makalemizde yorumlar kısmından Birevim yakınma yorumlarını okuyabilir ve sizlerde Birevim ile alakalı düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Birevim Müşteri Temsilcisi

İnsanlık tarihinden günümüze kadar en mühim şeylerden biri barınma ihtiyacı olmuştur. Günümüzde her insanoğlunun en fazlaca istediği şey bir ev sahibi olmaktır. Ev sahibi olabilmek için yüklü bir birikim gerekmektedir. Bu birikimi oluşturabilmek baya sıkıntılı bir süreç gerektirmektedir. Öteki taraftan banka kredisiyle, kooperatifle ya da faizsiz ev sahibi olma imkanı elde eden iş yerleriyle ev sahibi olunabilmektedir.

Faizsiz ev sahibi olma imkanı sunan Birevim uygun maliyet ve taksit imkanlarıyla sizleri ev sahibi olma hayaline kavuşturmaktadır. Günümüzde birikim yapmış olup ev alabilmek oldukça zor olduğundan insanoğlu uygun taksit ve maliyet sunan firmalarla ev alma programlarına yönelmişlerdir. Sizler de almak istediğiniz ev doğrultusunda uygun taksitlerle ideal gruplara katılarak kolay şekilde ev sahibi olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Birevim müşterilerine bir fazlaca avantajlı paket sunarak müşterilerinin ev sahibi olmalarını sağlamaktadır. Süratli teslim paketinde 100000, 200000 ve 300000’lik tutarlardaki evler için başvuruda bulunabilirsiniz. 100000’lik pakette 84 kişilik ya da 108 kişilik tutum paketine dahil olabilirsiniz. 84 kişilik tutum programında peşinatsız ev sahibi olmadan ilkin 1190 TL’lik taksitlerle ev teslim edildikten sonrasında 1640 TL’lik taksitlerle evinize kavuşabilirsiniz. Birevim emek verme bedeli olarak 9157 TL tutarında ödeme almaktadır. Bu doğrultuda 100000 TL’lik bir ev için yapacağınız toplam ödeme 109157 TL olmaktadır. 300000 TL’lik bir ev için alınan emek verme bedeli ise 27470 TL olmaktadır. Bu sayede 300000 TL’lik bir ev için ödeyeceğiniz toplam meblağ 327470 TL olmaktadır.

Eğer aylık geri verebileceğiniz taksit tutarı daha azca ise Birevim’in sunmuş olduğu öteki paketlere de göz atabilirsiniz. Bu paketlerde taksit tutarı düşerken şahıs sayısı da ters orantılı olarak artmaktadır. Ev sahibi olabilmek için 1-47 ay bekleme süresi bulunmaktadır. Ek olarak ön ödeme yaparak evinize daha erken haiz olabilmektesiniz.

Öteki taraftan konut kıymetli endeks tutum yöntemiyle evinizi artan kıymet üstünden alma fırsatına haiz olabilirsiniz. Bu sayede ilk sıralarda olamasanız bile ev değeriniz korunarak hayallerinizdeki eve ulaşabilirsiniz.

Birevim Müşteri Hizmetleri

Birevim’in müşteri hizmetleri numarası, mail adresi ve iş yeri adresi detayları bulunmaktadır. Öteki taraftan ad, soyad, il ve ilçenizi sms olarak Birevim müşteri hizmetlerine ileterek müşteri hizmetlerinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Birevim ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları ya da sormak istediğiniz soruları Birevim müşteri hizmetleri numarasından arayarak iletebilir ve sorularınıza çözüm bulabilirsiniz.

Birevim Müşteri Temsilcisi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 23 53

Birevim Müşteri Temsilcisi Beni Arasın
0536 266 0 888 (Ad, soyad, il ve ilçenizi sms olarak göndererek Birevim müşteri temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.)

Birevim Mail Adresi
iletisim@birevim.com.tr

Birevim Adres
Tophanelioğlu Cad. No:8 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

Arama Terimleri: birevim müşteri hizmetleri, birevim müşteri temsilcisi, birevim mail adresi, birevim yazışma, birevim telefon numarası, birevim yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ