Bisen Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 03 Haziran 2019
  • 445 kez görüntülendi.
Bisen Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Günümüzün en mühim eğer olmazsa olmaz gereksinimlerinden birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden görevli firmalar her ile ya da bölgeye bakılırsa değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik şirketi bulunmaktadır.

Bisen Elektrik, 1997 senesinde kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Bisen Elektrik; tüm Türkiye’de elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik mevzusunda destekten Bisen Elektrik mesuldür.

Bisen Elektrik ile bağlantı kurabileceğiniz 0212’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara vasıtasıyla Bisen Elektrik’te bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı informasyon alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanık elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma mevzusundaki teknik sorunlarını bildirebilir, güncel borcunuz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden kolayca Bisen Elektrik’e bildirebilirsiniz.

Bisen Online İşlemler
Bisen Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 344 0 212

Arama Terimleri: bisen elektrik kontakt detayları, bisen elektrik telefon no, bisen elektrik bağlantı tel, bisen elektrik canlı destek, bisen elektrik müşteri temsilcisi, bisen elektrik yakınma hattı, bisen elektrik müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ