BJK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 24 Haziran 2019
  • 33 kez görüntülendi.
BJK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Türkiye’nin en büyük kulüplerinden önde gelen Beşiktaş 1903 senesinde kurulmuştur. Siyah beyaz renklerini kullanan Beşiktaş’ın armasındaki renklerin sayısı kulüp müessese tarihini temsil etmektedir. Siyah beyaz formanın seçilmesinde de zamanı vakalar etkili olmuştur. Balkan Savaşlarının olduğu yıllarda Osmanlı’nın yenik ayrılmasını gençler kabullenememişti. Beşiktaş Balkan Savaşları sonucunda verilen kayıpların anısına armasında bulunan kırmızıyı siyah rengine çevirmişti ve Balkan toprakları geri alınana kadar siyah rengini kullanmaya devam etme sonucu almıştı. Balkan toprakları geri alınamadığı için arma rengi siyah beyaz olarak kalmıştır.

Süper Lig’in en büyük takımlarından önde gelen Beşiktaş’ın ligde 15 şampiyonluğu bulunmaktadır. Bilhassa son yıllarda oynadığı oyun ve gösterdiği performans sonucunda bir çok şahıs tarafınca takdirle karşılanan Beşiktaş 2017-2018 sezonunda Şampiyonlar Ligi grup aşamasında maç kaybetmeyerek 1. olma başarısı göstermiştir. Playofflarda Bayern Munich ile karşılaşacak olan Beşiktaş Şampiyonlar Ligi’ndeki yoluna devam edebilmek için elinden gelenin en iyisini yapmış olacaktır. Öteki taraftan Beşiktaş 2017-2018 sezonunda Cenk Tosun’u Everton’a 20 Milyon Euro’ya satarak Türkiye’den yurtdışına satılan en pahallı oyuncu rekorunun kırılmasını elde etmiştir. Kadrosunda bir oldukca yıldız oyuncu barındıran Beşiktaş her geçen gün oyun ve performansını geliştirerek Dünya’nın en iyi takımlarından biri olma yolunda çabalamaktadır.

Beşiktaş kulüp merkezinin çağrı merkezi yazışma telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Beşiktaş ile iletişime geçerek sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Beşiktaş hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Beşiktaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kulüp Adres:
Vişnezade Mahallesi Kadırgalar Caddesi No:1 Vodafone Park Otopark Girişi Kat:1 34357 Beşiktaş – İstanbul

Beşiktaş Futbol A.Ş. Adres:
Vişnezade Mahallesi Dolmabahçe Caddesi No:1 Vodafone Park Dolmabahçe Girişi Kat:-2 İç Kapı No:1113 34357 Beşiktaş – İstanbul

Telefon
+90 (212) 948 1903
 
Beşiktaş Mail Adresi
data@bjk.com.tr
Arama Terimleri: bjk çağrı merkezi, bjk yazışma, bjk bağlantı tel, bjk telefon numarası, bjk müşteri hizmetleri, bjk mail adresi, bjk yakınma hattı, bjk yakınma var, bjk kulüp merkezi, bjk yazışma formu
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ