Borusan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 28 Haziran 2019
  • 317 kez görüntülendi.
Borusan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Borusan

İlk olarak 1944 senesinde demir çelik ziraat ürünleri ihracatı için kurulmuştur. Arkasından ise endüstri yatırımları genişletilmiş ve 1958 senesinde Boru Sanayii Anonim Şirketi kurulmuştur.

En büyük çaplı ihracat faaliyetinin gerçekleşmesi ise 1969 yılını buldu. İlk ihracat ise Suriye’ye yapılmış oldu. Bu ihracattan sonrasında ise şirket daha da büyümeye başladı. 1972 senesinde ise tüm alt şirketleri bünyesinde toplayan Borusan Tüm ortaklık kuruldu. Bir tek boru üretiminde değil hem de vasıta distribütörlüğü, depo hizmetleri, gümrükleme benzer biçimde alanlarda da hizmet vermeye başladı. 1996 senesinde ise Borusan Yatırım Hisseleri halka arz edildi ve böylelikle daha büyük yatırımlar için kapı aralanmış oldu. Bunların yanı sıra kültür ve sanat etkinlikleri de unutulmadı ve bu kapsamda orkestra ve vakıf kuruldu.

Enerji Sektörü

Borusan 2007 senesinde atılım gerçekleştirerek Maya Enerji Grubunun %70’ini satın aldı. Böylelikle enerji sektörüne de giriş yapmış oldu. Dünya devi olan enerji şirketleri ile de enerji protokolleri imzalanarak büyük başarılara imza atıldı. Bu sayede de firmanın adı dünya genelinde duyulmaya başlandı.

Hali hazırda 3 kıtada hizmet veren Borusan 11 ülkede varlığını sürdürmektedir. Kurucu üyesi ise Asım Kocabıyık’tır ve kendisi 2012 senesinde yaşamını yitirmiştir.

Duyarlı Üretici

Çevre ve hanım mevzularına özel gösteren bu şirket bu kapsamda dünyada sürdürülebilir çevre için imza atan firmalar içinde 3. Sırada yer almıştır. Bu hassasiyetin aynısını hanım haklarında ve istihdamlarında da gösteren şirket böylelikle Sevinç Fabrikaları da açmıştır. Ticari faaliyetlerin yanı sıra toplumsal kültürel ve sanat alanlarında da etken olan şirket hali hazırda yatırımlarına da devam etmektedir. Bu kapsamda yurtdışındaki yatırımları ile de birçok hiç kimseye istihdam ortamı yaratmaya devam etmektedir. Böylelikle ülke ekonomimize de katkıları artarak devam etmektedir.

Borusan Tüm ortaklık’in telefon numarası, adres bilgisi ve mail adresi bulunmaktadır. Bu kontakt bilgilerinden Borusan Tüm ortaklık’le iletişime geçerek talep, düşünce ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Borusan Tüm ortaklık hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Borusan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 212 393 52 00

Borusan Adres
Baltalimanı Hisar Cad. No:5 Perili Köşk Rumeli Hisarı / İstanbul 34470

Borusan Mail Adresi
dozkan@borusan.com

Arama Terimleri: borusan kontakt, borusan çağrı merkezi, borusan müşteri hizmetleri, borusan telefon numarası, borusan bağlantı tel, borusan mail adresi, borusan yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ