Bosch Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 12 Eylül 2019
  • 332 kez görüntülendi.
Bosch Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
BOSCH, 1886 senesinde Almanya merkezli olarak kurulmuş mühendislik ve elektronik firmasıdır. Şirket, dünyanın en büyük otomotiv parçası dağıtıcısı konumundadır. Dünya genelinde bir oldukça alanda hayatımızın her köşesinde hizmetlerini görebileceğimiz BOSCH’un dünya geneli olarak toplamda 374.778’i aşkın mensubu bulunmaktadır.

Vatanımızda beyaz eşya ve ev aletleri alanlarında gözde şirket olmuş durumdadır. Birçok şahıs kalitesi, sorunsuz üretim ve desteği açısından BOSCH’u tercih etmektedir. BOSCH’un ev aletleri kategorisinde bazı ürünleri şöyledir; buzdolabı, dipfriz, çamaşır ve kurutma makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ocak, mikrodalga fırın, süpürge, ütü, saç bakım ürünleri, kahve makinaları ve hayatınızı kolaylaştıracak birçok ürün kategorisi.

BOSCH’un 444’lü bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla BOSCH ürününüz hakkında destek alabilir, size en yakın BOSCH satış noktası ve teknik servis noktasını öğrenebilir, satın almadan ilkin ürünler hakkında detaylı bilgiye haiz olabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Bosch Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 6 333

Arama Terimleri: bosch kontakt detayları, bosch telefon no, bosch bağlantı tel, bosch canlı destek, bosch müşteri temsilcisi, bosch yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ