Bosch Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi

  • 10 Nisan 2019
  • 406 kez görüntülendi.
Bosch Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Bosch grubu denilmesin sebebi ise,‘Mobilite Çözümleri’, ‘Enerji ve Bina Teknolojileri’, ‘Endüstri Teknolojileri” ile ‘Dayanıklı Tüketim Malları’ alanlarında etkinlik gösteren beş ayrı şirketi kapsamasından gelir. Bu sebepten tasarım ve teknolojik yönden oldukça güçlü olan Bosch grubunun ürettiği ürünler günümüzde çokça tercih edilmektedir. Bocsh grup Türkiye’deki ilk fabrikasını ise 1972 senesinde Bursa’da kurmuştur.  Bosch Grubu’nun ürün ve hizmetleri, yenilikçi, yarar elde eden ve sıradışı çözümler vasıtasıyla yaşam standardını çoğaltmak için tasarlanmaktadır. Bu ilke ile bulunmuş olduğu konumu oldukca iyi bir halde sakınan Bocsh, daima yenilikçi ürünler temin ederek müşteri ağını da genişletmektedir. Bosch’un en büyük ilkesi ise Yaşam için teknoloji sunmasıdır. Gündelik hayatımızı kolaylaştır teknolojileri bizlere sunan Bosch, kalitelerin ürünlerin de başlangıcında gelmektedir.

 

Bosch’un çalmış olduğu tek alan günlük kullanılan eşyalar değildi. Bosch, akıllı evler, akıllı şehirler, ağa bağlı mobilite ve sanayi için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Şirket; sensör teknolojisi, yazılım ve hizmet alanlarındaki tecrübesi ve kendi IoT bulutunu kullanarak müşterilerine; ağa bağlı, değişik alanları bir arada bulunduran ve tek bir kaynaktan elde edilmiş çözümler sunabiliyor. Bu yönü ise teknolojik dönemin en iyi temsilcilerinden bir tanesi olmaya aday gösterilmiştir. Son zamanlarda geliştirdiği Dokunmatik LED ekranlı i-DOS çamaşır makineleri, yüksek kapasite, üstün koruma ve esneklik alanında adeta bir çığır açmıştır.

Bosch ürünlerinde çıkan herhangi bir arıza ya da problem için Bosch yazışma bilgisi ile Bocsh müşteri hizmetleri benzer biçimde hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bosch çağrı merkezi 444 21 29 ‘u arayarak ürünleriniz hakkınsa informasyon alabilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm sorularınızı Bocsh yazışma bilgisi ile sorabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ