Boyner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi

  • 05 Nisan 2019
  • 424 kez görüntülendi.
Boyner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Boyner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Boyner’ Türkiye ‘de en bilindik ve en büyük parekende gruplarından bir tanesi.  Türkiye’nin halka açık besin ve elektronik dışı en büyük perakende grubu olan Boyner, Türkiye’nin önder mağaza zinciri. 1981’de Çarşı tabelasıyla Bakırköy’de oluşturulan bir mağaza ile bu alandaki faaliyetine süregelen Boyner, kurulduğu ilk günden beri giyim sektöründe daima tercih edilen bir marka olmuştur. Alışveriş dünyasının da yenliklerini kendi bünyesine alarak daima büyümeyi ve gelişmeyi elinde tutmuştur. Vakit ilerledikten sonrasında 2013’te YKM’nin hisselerini alarak, sektördeki konumuna güç kattı diyebiliriz.  Boyner bugün oldukça kattan oluşan mağazaları, tek kategoride uzmanlaşmış konsept mağazaları Boyner Sports, YKM Sport, Outlet Mağazaları ve YKM Mağazaları ile 6 değişik mağazacılık konsepti ile Türkiye’nin 37 ilinde 117 mağazası ile hizmet veriyor.

Boyner, müşterilerine hanım, adam, genç etken spor giyimden çocuk, bebek, ayakkabı ve aksesuara, kozmetikten ev dekorasyon ürünlerine kadar birbirinden değişik kategorideki pek oldukça yerli ve yabancı marka ürünü bir arada sunuyor. Dünyaca meşhur markaları da kısaca House Of Camellia, Black Pepper, Penford, North Of Navy, Cotton Bar, T-Box, Limon Company,  Mammaramma, Monster High, Barbie, Pink & Orange, Funky Rocks, North Of Navy Kids, Limon Company Kids şeklinde bünyesinde barındıran Boyner, oldukça bilindik markalara ulaşamayacak durumda olan müşterilerine sunuyor. Boyner, doğru sürem, görsel sunum, servis ve muhteşem alışıveriş düzeni ile kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Boyner Çağrı Merkezi Telefon Numarası Direk Bağlanma

Boyner mağazalarına Boyner telefon numarası ile ulaşabilirsiniz. Ürünleriniz hakkında informasyon almak ve size en yakın Boyner mağazasını bulmak için Boyner çağrı merkezi ya da Boyner müşteri hizmetleri 444 2 967 numarasını tuşlayabilirsiniz. Başka mağazaların telefon numarasını bulmak için Boyner yazışma bilgisi kategorimize göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ