BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 26 Haziran 2019
  • 49 kez görüntülendi.
BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
BP

Dünyanın en büyük 6. Internasyonal şirketi olan BP’nin merkezi, İngiltere’nin başkenti olan Londra’da bulunmaktadır. Şirket adını “British Petroleum” isminin kısaltmasından almıştır.  Şirket petrol aramadan tutun da Perakende satışa kadar pek oldukça etkinlik yürütmektedir. Firmanın senelik cirosu 350 milyar dolarken, şu anda 85 binin üstünde de çalışanı bulunmaktadır.

BP Türkiye

BP, 1912 senesinde Türkiye’de de etkinlik göstermeye adım atmıştır. İstanbul’da atığı ilk ofisi ile Türkiye piyasasına giren şirket, Lion & Sun ve Palm Tree markalarını tescil ederek işe koyuldu. Vatanımızda yatırım halletmeye devam eden şirket, 1949 senesinde ise BP olarak yatırımlarına devam etmiştir.

1957 yıllarında Türk Tecim Kanunu’na nazaran tekrardan düzenlenen şirket, Türk şirketi olarak tescil ve duyuru edilmiştir. Artık BP Petrolleri Anonim şirketi olarak ticari hayatına devam etmiştir. Akaryakıt ve madeni yağ alanında hizmet sunan şirket, her geçen gün kapasitesini arttırarak halen hizmetlerine devam etmektedir.

Mersin Rafinerisinden 1962 senesinde hisse alarak ortak olan BP, ham petrol kapasitesini arttırdı. 1970’li yıllara gelindiğinde Türkiye’de motor yağı lideri Türkiye’ydi. 80 ve 90’larda ada aynı durum devam etti.

Bir asrı aşkın süredir vatanımızda sunmuş olduğu hizmetleri de geliştirmektedir. Şu anda Türk enerji sektöründe oldukça mühim bir yere haizdir. Sunulan ürün çeşitliliği ve kalitesi, hizmet kalitesi, gelişmiş hizmet ağı, istasyon sayısı, kaliteli ürünler benzer biçimde pek oldukça etken yardımıyla BP, halen Türkiye’nin önde gelen yakıt şirketleri içinde yerini almaktadır.

BP Logosu

BP, Türkiye’de kalıcı ve doldurulmaz bir yer edinince 2000 senesinde yeniliğe gitti. Bu yenilik başta logo olmak suretiyle pek oldukça alanda yapılmış oldu. Antik Güneş Tanrısı “Helios”un adıyla anılan v şu anda da kullanılan yeni logo, enerji dolu güneş ışığını temsil etmektedir. Bu değişimler beraber reforma giden BP, daha kaliteli hizmetlerle müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir.

Yüzyılın projelerinden olan Bakü-Tiflis-Ceyhan ham Petrol Boru Hattı mühendislik projesinin büyük ortaklarından biri de BP idi.

Hizmet Kalitesi

BP, hizmetlerini geliştirdikçe ürün çeşitliliği ve hizmet standardını de arttırarak devam etmektedir. Hizmet politikalarının başlangıcında insan ve çevreye zarar vermeden etkinlik göstermek bulunan BP, sıhhat, güvenlik ve çevre mevzusunda da önlemler almaya itina göstermektedir. Şirket şu anda Türkiye’de 600 akaryakıt, 70 Petgaz, 130 BP Otogaz ve Ocakgaz olarak istasyonlara haizdir. Akaryakıt dağıtım ve pazarlama alanında mühim bir yere haizdir. Ek olarak BP’ye ilişkin Kervansaray anonim şirketi de gezim alanında etkinlik göstermektedir.

BP’nin müşteri hizmetleri telefon numarası ve adres bilgisi yer verilmiştir. Bu yazışma bilgilerinden BP ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından BP ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

BP Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 473 77 37

BP Adres
BP Petrolleri A.Ş. Değirmen Yolu Cad. No:28 K:3 Asia OfisPark 34752 İçerenköy/Ataşehir – ISTANBUL

Arama Terimleri: bp çağrı merkezi, bp müşteri hizmetleri, bp telefon numarası, bp yazışma, bp adres, bp bağlantı tel, bp şikayetvar, bp yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ