Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 24 Eylül 2019
  • 280 kez görüntülendi.
Btcturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Sanal para piyasasının dünya piyasasına girmesiyle beraber bir oldukca şahıs sanal para alım satımı yaparak tecim halletmeye başladı. Türk kullanıcılarda yabancı platformlarda TL’yi dolara çevirip dolar ile sanal para alım işlemlerini yapıyorlardı. Bu alandaki boşluğu fark eden Btcturk Türk Lirasıyla sanal para alım satın işlemleri için bir platform oluşturdu. 2013 Temmuz ayında faaliyete başlamış olan Btcturk 2016 yılı Ağustos ayında TL yatırma işlemlerine ara verdi. Mayıs 2017’de tekrardan faaliyete geçen Btcturk Bitcoin alım satım işlemlerine olanak sağlamış oldu.

Btcturk Bitcoin alım satım işlemlerine ara verdiği vakit bir oldukca vurgunculuk ortaya çıktı. Sitenin hacklendiği ile ilgili haberler dolaşmaya başladı. Btcturk bu iddiaları yalanlayarak ara verme sebebini bankalarla yaşanmış olan ihtilaf olarak deklare etti ve şuan ki mevcut tüm üyelerin hesaplarını kapatabilecek kadar nakit paraya haiz bulunduğunu deklare etti. Bu doğrultuda tekrardan etken hale gelen Btcturk sanal para alım satım işlemlerinin Papara ile yapılmasını kararlaştırdı.

Sanal para son zamanlarda iyice kıymet kazanmıştır ve her geçen gün değerine kıymet katmakta. Ard arda üstün dereceli kıran Bitcoin yakın hedefi olarak da altınla aynı seviyeye gelmeyi belirledi. Ekonomistlerin bir bir çok şuan ki paraların yerini kısa sürede sanal paranın alacağını belirtmekte. Gerçek paraya bakılırsa bir oldukca avantaj sunan sanal para mevcut açıkları kapatıp tamamen güvenli ve daha stabil bir hale erişince bu öngörülerin gerçekleşmemesi için hiçbir sebep kalmamakta.

Btcturk’ün çağrı merkezi kontakt müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat kontakt kurulabilmesi için mail gönder seçeneği bulunmaktadır. Bu kontakt bilgisinden mail göndererek yaşamış olduğunuz sorunları iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Btcturk ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Btcturk Mail Adresi
link

Btcturk Destek Sayfası
destek

Arama Terimleri: btcturk kontakt, btcturk çağrı merkezi, btcturk müşteri hizmetleri, btcturk bağlantı tel, btcturk canlı destek, btcturk yakınma var, btcturk telefon numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ