Buldumbuldum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 19 Eylül 2019
  • 331 kez görüntülendi.
Buldumbuldum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Buldumbuldum.com çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında data vereceğiz. Bu yazışma numarasından Buldumbuldum ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Buldumbuldum Müşteri Hizmetleri Numarası

Buldumbuldum.com birbirinden değişik ve şık ürün yelpazesi ile müşterilerine buldumbuldum.com adı altında hizmet vermektedir. Öteki taraftan online alışveriş haricinde işi reele de döken buldumbuldum.com Özdilek Park, Mall of İstanbul, Cevahir, Espark Alışveriş Merkezlerinde mağaza açarak müşterilerine perakende satış olanağı da elde etmiştir. Şirket adını Arşimet adındaki meşhur bilim adamının suyun kaldırma kuvvetini bulduktan sonraki “buldum buldum” şeklindeki luk çığlığından esinlenerek bulmuştur. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan buldumbuldum.com birbirinden şık ve kaliteli 10000’lerce ürünle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Buldumbuldum.com’un müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi ve whatsapp numarası bulunmaktadır. Bu yazışma numaralarından buldumbuldum.com ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz problemler hakkında görüşebilir ve talep, yakınma ve önerilerinizi şirket çalışanları ile paylaşabilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından şirket hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Budumbuldum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0551 728 1356

Buldumbuldum WhatsApp Numarası
0551 728 1356

Buldumbuldum İletişim Adresi
BuldumBuldum.com Plaza  Yeşilce Mahallesi Ulubaş Caddesi No 37/A 4.Levent İstanbul

Arama Terimleri: buldumbuldum çağrı merkezi, buldumbuldum yazışma, buldumbuldum müşteri hizmetleri, buldumbuldum müşteri hizmetleri numarası, buldumbuldum telefon numarası, buldumbuldum yakınma, buldumbuldum bağlantı tel

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ