Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Hızlı Bağlanma

  • 29 Nisan 2019
  • 386 kez görüntülendi.
Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Hızlı Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Burgan Bank, ilk olarak 1989 senesinde Tekfen Yatırım Finansman Bankası adıyla kurulmuştur. Kuruluşundan kısa bir süre sonrasında hızla gelişme katetmiş ve süratli bir halde yükselişe geçmiştir. Kurumsal bankacılıkla beraber yatırım bankacılığı sektöründe de bu alanın en önde gelen bankalarından biri haline gelmiştir. Uzun seneler süresince tek şubeye haiz olarak hizmet veren banka 2001 yılından sonrasında gelişme planlarını hayata geçirmeye adım atmıştır.

Banka tarafınca gelişme planlarının hayata geçirilmesiyle beraber birikimler de ticari bankacılık sektörüne aktarılmaya başlanmıştır. 2001 senesinde Bank Ekspres‘de Burgan Bank bünyesine iştirak etmiştir. Bir süre bu şekilde hizmet verdikten sonrasında 2006 yılına gelindiğinde Tekfen Grubu, Eurobank EFG ile stratejik bir ortaklık kurarak, bankanın adını Eurobank Tekfen olarak değiştirmiştir. Burgan Bank Grubu ise Eurobank EFG ve Tekfen ‘e ilişik hisseleri satın aldı. 2012 tarihinde gerçekleşen bu satınalım ile beraber Burgan Bank Grubu ‘nun hisseleri %99 u geçmiştir. Yasal olarak yapılması ihtiyaç duyulan değişimler de tamamlandıktan sonrasında 28 Ocak 2013 yılından başlayarak bankanın resmi unvanı Burgan Bank AŞ. olarak değiştirilmiştir.

Burgan Bank ‘ın hisselerinin çoğunluğuna haiz olduğu benzer biçimde, Bank of Baghdad, Gulf Bank Algeria, Tunis International Bank benzer biçimde birçok bankanın ana hissadarı olan Kuveyt merkezli ana paydaş MENA bölgesinde de bankacılık sektörü açısından önder durumdadır. Günümüzde Burgan Bank Türkiye, vatanımızda 43 değişik şubesiyle hizmet vermektedir. Burgan Bank AŞ. kalite ve istikrarı ön plana tutan misyonuyla müşterilerine uzun soluklu ilişkiler oluşturmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. Ülkemizdeki popüler bankalardan önde gelen Burgan Bank ile ilgili, insanların kontakt gereksinimleri olabilmektedir. Bilhassa de Burgan Bank müşteri hizmetleri süratli bağlanma için arayış mevcuttur. Sizin için de Burgan Bank ‘a görüş, düşünce ve şikayetlerinizi iletebilmeniz açısından kontakt bilgilerini detaylarıyla beraber aktaralım.

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Telefon  Numarası:

0850 222 8 222

 

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma:

İlk olarak şu müşteri hizmetleri numarasını tuşlayın  “0850 222 8 222” ondan sonra da

Hızlı şekilde müşteri hizmetlerine bağlanmak için  0 ‘ı tuşlamanız yeterlidir.

 

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Öteki İşlemler İçin Bağlanma:

Burgan Bank bankacılık işlemleri için 1 ‘i tuşlayın.

Burgan Bank yitik çalıntı kart işlemleri için 2 ‘yi tuşlayın.

Burgan Bank kart gizyazı işlemleri için 3 ‘ü tuşlayın.

Burgan Bank web bankacılığı ile ilgili işlemler için 4 ‘ü tuşlayın.

Burgan Bank kredi kartı başvurusu ile ilgili işlemler için 5 ‘i tuşlayın.

Burgan Bank kampanyalarla ilgili detaylı informasyon için 6 ‘yı tuşlayın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ