Burger King Müşteri Temsilcisi İletişim Bilgileri

  • 04 Mart 2018
  • 1.055 kez görüntülendi.
Burger King Müşteri Temsilcisi İletişim Bilgileri
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Dünya genelinde hamburger denilince akla ilk gelen firmalardan birisi olan Burger King, 1954 yılında kurulmuştur. Türkiye pazarına girişi 1995 yılında gerçekleşen firma, ATA Grubu bünyesinde yer almakta olan TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. aracılığı ile Türkiye’ye gelmiştir. Kısa bir süre içerisinde halkımız tarafından oldukça fazla ilgi ve sevgiye maruz kalan firma, hızlı bir şekilde tüm ülkeye yayılarak birçok şubesi ile hizmete girmiştir.

Burger King firmasına çağrı merkezi numarasını kullanarak rahatlıkla ulaşabilir, hat üzerinden yemek siparişi verebilirsiniz. Yemek siparişinin yanı sıra tüm soru ve yaşadığınız sorunları çalışan arkadaşla paylaşarak yardımcı olmasını talep edebilirsiniz. Ayrıca firma ve ürünleri hakkında tüm öneri ve görüşlerinizi yine bu numara üzerinden belirtebilirsiniz.

Dünya çapında 110’dan fazla farklı ülkede hizmet veren Burger King, toplamda 16 Bine yakın şubeye sahiptir. En popüler ve sevilen lezzetlerden birisi olan Whopper ise ilk kez 1957 yılında satışa sunularak, müşterilerin beğenisini kazanmıştır.

Burger King Müşteri Temsilcisi İletişim Bilgileri:

444 54 64
veya
0850 222 54 64

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ