Buzlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 23 Haziran 2019
  • 30 kez görüntülendi.
Buzlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Buzlu Turizm çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında data vereceğiz. Bu yazışma numarasından 0 222 217 45 02 Buzlu Turizm ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Buzlu Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Yatırımlarının tamamını öz sermayesiyle gerçekleştirerek yönetim ve kaliteli bir sistem kurma mevzusu ile ilgili ciddi üstünlükler elde etmiş olan Buzlu Turizm, bugün tamamı kendisine ilişkin olan 40 tane otobüsü ile sizlere hizmet vermektedir. Git gide sayısını artırdıkları son teknoloji otobüsleriyle kaliteli hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Kar, buz takmayız biz gideriz diyen şirket, her hava şartına karşı tüm önlemleri alarak, yolculuğa çıkmaktadırlar. Seyahat esnasında hiçbir problem yaşamamanız için çalışmalarına devam etmektedirler.

Bine aşkın çalışanı, 300 den fazla bilet satış noktası ve onlarca şehir içi servis araçlarıyla seyahat anlayışını değiştiren ve giderek geliştiren Buzlu Turizm Turizm’in temel almış olduğu hizmet ilkesi Geleceğinizi, Biz Taşıyoruz sloganında gizlidir. İyi hizmet verebilmenin altında yatan temel sebebin uzman personel kalitesi bulunduğunu düşünen Turizm Yönetimi, aralıklarla değişen kaptan, servis memuru, bilet satış temsilcisi ve müşteri hizmetleri benzer biçimde birimlerine önder, ekip emek harcaması, kalite bilinci, kurum kimliği, müşteri mutluluğu, yazışma şekilleri vb. benzer biçimde mevzularda hizmet içi eğitim uygulamaları düzenleyerek personel standardını ve alanında uzman ekibiyle hizmet standardını günden güne arttırmaktadır. Kaliteli bir firmayla çalışmamak, hem sizleri seyahat esnasında mutlu etmeyecektir, hamda gezim firmasına verdiğiniz para sizi üzecektir.

Sınırı olan olan sefer hizmetleri, 2009 – 2010 yıllarına gelindiğinde, Alanya, Kemer, Aydın, Burdur, Denizli, Isparta, Bodrum, Edirne, ve Kırklareli seferleri başlatarak hizmet ağını daha da genişletmiştir.

Buzlu Turizm’in kalite politikası, kaliteli ve alanında uzman ekibiyle emek harcama sürdürmek, müşteri memnuniyeti sağlamak esası üstüne kurulmuştur. Bu siyaset doğrultusunda güvenilir, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini devamlı iyileştirmeyi bir vazife olarak benimsemiştir. Geleceğinizi, biz Taşıyoruz temel prensibini kendine ilke edinmiştir.

Taşımacılık sektöründe belirleyici ve referans marka olmak için ek olarak müşteri memnuniyeti ve hizmet standardını zirveye çıkarmak için teknolojiye uyum sağlayarak çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerinin zaman içinde değişebilen beklentilerine ve isteklerine zamanında ve ek olarak en ideal çözümleri geliştirerek hizmetlerine devam eden Turizm şirketi, kaliteli hizmetlerine, sizi memnun etmek için devam etmektedir.

Buzlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 222 217 45 02 

Buzlu Turizm Mail Adresi
info@buzlu.com.tr

Buzlu Turizm Adres
Eskişehir Şehirler Arası Otobüs Terminali Eskişehir / Türkiye

Arama Terimleri: buzlu gezim çağrı merkezi, buzlu gezim yazışma, buzlu gezim müşteri hizmetleri, buzlu gezim telefon numarası, buzlu gezim yakınma hattı, buzlu gezim müşteri hizmetleri numarası, buzlu gezim yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ