Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 19 Mayıs 2019
  • 517 kez görüntülendi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 1984 senesinde kurulmuştur. Sosyal Güvenlik Kurumu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın genel amacı; emek verme yaşamını düzenlemek, iş sağlığı ve güvenliği geliştirmek, halkın toplumsal güvenliğini sağlayıp, istihdamını arttıracak şartları geliştirmek, yurtdışında çalışan işçiler için hak ve menfaatlerini korumaktır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın 2000 senesinde kurulmuş olan üç haneli bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile; Sosyal Güvenlik Kurumu, Türkiye İş Kurumu ve bakanlık ile ilgili tüm mevzulara uzmanlar tarafınca cevap verilmektedir.

Bu çağrı merkezine 7/24 ulaşabileceğiniz şeklinde, eğer çağrınız esnasında bir cevap alamazsanız en geç 72 saat içinde bakanlık tarafınca tarafınıza geri dönüş sağlanmaktadır. İşitme engelli yurttaşlarımız için 3G üstünden görüntülü olarak konuşabilecekleri ayrı bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası ve 7/24 online canlı destek hattı bulunmaktadır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
170
+90 216 170 11 22 (Dünyanın her yerinden.)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Görme Engelliler İçin Görünütülü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 7 170

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Online Canlı Destek

Arama Terimleri: emek verme ve toplumsal güvenlik bakanlığı yazışma detayları, emek verme ve toplumsal güvenlik bakanlığı telefon no, emek verme ve toplumsal güvenlik bakanlığı bağlantı tel, emek verme ve toplumsal güvenlik bakanlığı canlı destek, emek verme ve toplumsal güvenlik bakanlığı müşteri temsilcisi, emek verme ve toplumsal güvenlik bakanlığı yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ