Çarkıfelek Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 12 Haziran 2019
  • 599 kez görüntülendi.
Çarkıfelek Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Çarkıfelek, 1975 yılından bu yana Türk tv ekranlarında olan en tanınan ve ülkemizin ilk yarışma programı niteliğini taşımaktadır. Çarkıfelek, Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yapması ile oldukça oldukça tanınmıştır. Ara sıra ekranlara veda etse de devamlı gösterilen bir yarışma programıdır. Toplam 43 sezondur ekranlardadır. 2017 yılının Haziran ayından bu yana Yıldız TV ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır.

Çarkıfelek’e birçok meşhur sanatçı yarışmacı olarak katılmakta, yarışmacı olmak isteyen izleyenler de yarışmacı olarak katılabilmektedir. Yarışmacılarına onlarca armağan veren Çarkıfelek’in büyük ödülü otomobildir.

Çarkıfelek programına katılmak, yarışmada sizde yarışmak isterseniz aşağıda bulunan bağlantı vasıtasıyla müracaat formunu doldurabilir, başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Çarkıfelek Başvuru Formu

Arama Terimleri: çarkıfelek yazışma detayları, çarkıfelek telefon no, çarkıfelek bağlantı tel, çarkıfelek canlı destek, çarkıfelek müşteri temsilcisi, çarkıfelek yakınma hattı, çarkıfelek yetkili servis numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ