Çarkıfelek Yarışma Başvuru Formu Direk Bağlanma İletişim

  • 29 Mart 2018
  • 154 kez görüntülendi.
Çarkıfelek Yarışma Başvuru Formu Direk Bağlanma İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Efsaneleşen bir yarışma programı olan Çarkıfelek, ilk yayınlandığı tarih üzerinden on yıllar geçmiş olmasına rağmen halen ekranların sevilen yüzü olmayı başarıyor. Dönem dönem ekranlardan uzaklaşsa da hasretimiz uzun sürmüyor ve hemen tekrardan ekranlara dönüyor. Güncel Çarkıfelek programına katılabilmek için başvurular artık oldukça basit.

Çarkıfelek ismiyle bütünleşen bir karakter Mehmet Ali Erbil, yaptığı esprili ve komik sunumunun yanı sıra bazı zamanlarda üzmeyi de başarıyor. Ekranların sevilen yüzü ve başarılı sunucusu Erbil, yeni kanalında yarışma sunmaya devam ediyor. STAR TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden program, üzerinden yıllar geçmiş olsa da asla eskimiyor ve ilk gün ki heyecanla devam ediyor.

Çarkıfelek yarışmasına katılabilmek için artık seyirciler arasında yer almanız yeterli. Her yeni bölüm içerisinde 3 seyirci seçilerek, bir sonraki program için yarışmacı olmaya hak kazanacak. Bu 3 seyircinin yanı sıra her hafta 1 ünlü yarışmacı da yer alıyor. Bu zamana kadar birbirinden özel isimler ve ünlüler programa katılmış durumda.

Yarışmaya başvurabilmek için internet sitesini ziyaret ederek, başvuru formunu doldurmalısınız. Maalesef Çarkıfelek direk bağlanma numarası bulunmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ