Casper Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

  • 11 Nisan 2019
  • 349 kez görüntülendi.
Casper Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Casper şirketi, Türkiye ‘nin yerli olarak ilk kurulan bilgisayar ve teknolojik ekipman firmalarından biridir. 1991 senesinde o dönem pekte popüler olmayan bilgisayar mühendisliği alanından mezun olan 3 genç, Casper firmasını kurarak  bilgisayar teknolojileri alanında Türkiye ‘de fazla bulunmayan bir hizmeti ülkeye getirmişlerdir.

Bilişim teknolojileri alanında ülkemizin önde markalarından olan Casper, bilgisayar teknolojilerinin yanı sıra değişik teknolojik cihazların da satışını icra eden firmalardan biridir. Dizüstü bilgisayar, masa üstü bilgisayar, oyuncu bilgisayarı, cep telefonu, ekran ve tablet benzer biçimde oldukça çeşitli ürün seçeneğine haizdir. Casper şirketi, bilgisayar ve cep telefonu benzer biçimde ürünler için, ülkemizdeki ender yerli firmalardan biri olmasıyla ön plana çıkar. 1991 senesinde kurulan firmanın 2018 yılı itibariyle Avrupa ‘nın en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri haiz bulunduğunu belirtmek gerekiyor. 34.500 m2 kapalı alan üstüne kurulmuş olan bu dev tesis, yalnızca Avrupa ‘nın değil bununla birlikte Orta Doğu ‘nun da en büyük bilgisayar üretmek için kurulan tesislerinden biri konumunda bulunuyor.

Casper yalnızca Türkiye sınırlarında değil, tüm dünyada rekabet edebilen ürün ve hizmetleri hedefleyen mahalli bir firmadır. Devletimizde ise mahalli üretim avantajıyla beraber tüketiciler için en iyisini ve en geniş ürün yelpazesini sunmaya iş koşturmacasındadır. Casper uzun seneler PC alanında hizmet verse de geçtiğimiz yıllarda cep telefonu sektörüne de giriş yapmış oldu. Hem güvence bazında hem de ürün fiyatlandırması için tüketicelere en iyi çözümleri sunmayı hedefleyen şirket, yerli olsa da birçok ürünün de Çin benzer biçimde ülkelerden getirildiğini belirtmekte yarar var. Casper ‘ın bilgisayar üretim tesisleri, senelik ortalama olarak 1 milyon bilgisayar üretebilecek kapasite haizdir. Gerek Casper bilgisayar kullanıcıları olsun, gerekse de Casper telefon ve tablet kullanıcıları Casper müşteri hizmetleri numarasına bağlanıp data talebi, görüş ve önerilerini paylaşmak isteyebilirler. Bunun için sizlere Casper ile ilgili yazışma bilgilerini aktaralım.

 

Casper Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0 850 250 77 77

Casper Müşteri Hizmetleri E-mail Adresi:

info@casper.com.tr

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ