ÇEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 23 Mayıs 2019
  • 594 kez görüntülendi.
ÇEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

ÇEDAŞ kısaca Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. 2010 senesinde etkinlik göstermeye adım atmıştır. Sivas, Yozgat ve Tokat illerinde yaşayan toplam 900.000 aboneye 52.000 km2 alanında perakende olarak elektrik dağıtım hizmeti vermektedir.

ÇEDAŞ’ın üç haneli bir çağrı merkezi numarası ve WhatsApp üstünden kontakt kurabileceğiniz numarası bulunmaktadır. Bu numaralar vesilesiyle anlık arıza ve kesinti bildirimlerinizi, kaçak elektrik ihbarlarınızı, abonelik numarası ve döşem numarası bilgilerinizi, endeks bildirimlerinizi, yanlış sayaç bildirimlerinizi, sokak lambaları hakkında talep ve şikayetlerinizi ve talep, soru, düşünce, görüş ve sorularınızı haftanın 7 gün 24 saati ÇEDAŞ’a bildirebilir, süratli dönüş alabilirsiniz. WhatsApp suç duyurusu numarası ve düzgüsel çağrı merkezi numarası 7/24 hizmet vermektedir.

Ek olarak ÇEDAŞ’ın aşağıda bulunan formlar vesilesiyle kaçak kullanım bildirimi, anlık kesinti/arıza bildirimi, endeks bildirimi, yakınma bildirimi, aydınlatma şikayetleri benzer biçimde şikayetinizi ÇEDAŞ’a bildirebilirsiniz.

ÇEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0552 186 0 186 (WhatsApp)
186

ÇEDAŞ Arıza Bildirimi

ÇEDAŞ Endeks Bildirimi

ÇEDAŞ Kaçak Kullanım Bildirimi

ÇEDAŞ Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Arama Terimleri: çedaş kontakt detayları, çedaş telefon no, çedaş bağlantı tel, çedaş canlı destek, çedaş müşteri temsilcisi, çedaş yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ