Chicco Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

  • 03 Nisan 2019
  • 309 kez görüntülendi.
Chicco Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Chicco markası, bebeklere yönelik birçok değişik ürünü bulunan İtalyan Menşeili firmadır. Günümüzde bebeklere yönelik emzikler, kangurular, tekstil ürünleri, ayakkabılar ve oldukça çeşitli hijyen ürünleri üreten meşhur bir şirket konumundaki Chicco’nun sektöre girişi ise ilaç sektörü ile olmuştur.

Chicco şirketi kurulmadan ilkin 1946 senesinde İtalya’da Pietro Catelli tarafınca Artsana adlı ilaç şirketi kuruldu. Bu şirket kısa süre sonrasında büyük bir satış rakamına ulaştı ve pazar liderliği konumuna kadar terfi etti. Artsana bir tek ilaç dağıtmıyordu, bununla beraber ilaçta üretiyordu. Hemen sonra şirket sahibi Pietro Catelli’nin oğlu dünyaya geldi, Enrico adlı çocuğun lakabı ise Chicco idi. Kısaca günümüzde Chicco şirketi Pietro Catelli’nin oğlu olan Enrico’nun lakabından gelmektedir. İlaç sektöründen sonrasında 0-3 yaş arası bebeklere yönelik ürün ihtiyacı olduğu kanısına varan Catelli, 1958 senesinde firmayı resmen kurmuş oldu. Chicco firmasını kuruluşundan oldukça kısa süre sonrasında da Artsana firmasında olduğu şeklinde pazar liderliğine terfi etti. İlk olarak İtalya’da kurulan şirket hemen sonra tüm dünyaya yayıldı ve hem İtalya hem de dünyada en oldukça aranan bebek ürünleri satan firmalardan biri konumuna terfi etti.

Günümüzde bilhassa de 0 ile 3 yaş arasındaki bebeklere yönelik ürünler üreten firmanın başlıca ürünlerini sıralayacak olursak, kangurular, göğüs pompaları, biberonlar, biberon emzikleri, sterilazatörler, göğüs pedleri, aksesuarlar, bardaklar, tabaklar, çatal bıçaklar, yükseltici mama sandalyeleri, klasik mama sandalyeleri, değişik çeşitlerde bebek emzikleri, emzik klipsleri ve emzik zincirleri, banyo ve cilt bakım ürünleri, çamaşır deterjanları, yumuşatıcılar, ağız hijyen ürünleri, alt değişiklik yapma ürünleri, banyo takıları, pusetler, gezi setleri, puset takıları, uyku için lüzumlu ürünler, oyuncaklar, gezi ürünleri, ayakkabılar ve tekstil ürünleri chicco firmasında bebeklere yönelik bulunabilecek ürünlerden bazılarıdır. Chicco şirketi ile iletişime geçmek için, sorularınızı ya da görüşlerinizi iletmeniz için firmaya ilişkin kontakt bilgilerini sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

 

Chicco Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

+90 216 570 30 79     numarasından hergün 08 – 12 saatleri ile 13 – 17.30 saatleri içinde kontakt kurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ