Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 25 Eylül 2019
  • 448 kez görüntülendi.
Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Çiçek Sepeti

Site değişik amaçlar için armağan arayış içinde olanlara hizmet vermektedir. Bilhassa gönderim amacına gore yapılacak olan tercihlerde binlerce değişik ürün seçeneği arasından tercih yapılmasını sağlamaktadır. Her geçen gün gelişen sistem yardımıyla müşteri memnuniyetini sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Değişik kategoriler üstünden meydana getirilen satışlar bilhassa belirlenecek olan armağan için gönderim amacına uygun şekilde tercih yapılmasını sağlamaktadır.

Sistemi üstünden yapılacak işlemlerde seçilen armağana ek ürün ekleme yada not ekleme şeklinde pek oldukça değişik seçenek hediyelerinizi daha özel hale getirmenizi sağlamaktadır. Çiçek, çikolata, bonngfood, hediyelik ürün seçenekleri üstünden tercih yapılmasını sağlamaktadır. Her kategori içinde binlerce değişik model seçeneği bulunmaktadır. Bilhassa yenilebilir çiçek seçenekleri farkları ise içinde olanların tercih edebileceği seçenekler içinde yer almıştır.

Hediyelik Ürün Satışı

Doğum günü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, sevgililer günü, yıl dönümünü şeklinde pek oldukça değişik özel günde armağan arayış içinde olanlar için online ortamda güvenli işlem yapılmasını sağlamaktadır. Sitede bulunan birbirinden değişik ürün seçenekleri içinde yapılacak tercihler sonucunda seçilen ürünler kısa süre içinde kargo ile belirtilen adrese teslim edilmektedir.

Binlerce ürün seçeneğe daha değişik tarzlarda arayış içinde olanların tercih edebileceği seçenekleri ulaşılmasını kolaylaştırmaktadır. Güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Site yapmış olduğu emekler yardımıyla müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmetlerine devam etmektedir. Satış sonrası destek hizmeti ile oluşabilecek her türlü soruna karşı çözüm odaklı emek verme yapmaktadır.

Süratli Teslimat

Değişik tarzlarda hazırlanmış olan hediyelik seçenekleri sevdiklerine armağan göndermek isteyenlerin tercih edebileceği siteler içinde yer almasını sağlamaktadır. Uzun senelerdir hizmet veren siteler içinde yer almıştır. Bu sayede bilhassa güvenli alışveriş imkanı elde etmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Site üstünden yapılacak olan alışverişlerde güvenli alışveriş imkanı yardımıyla herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

Verilecek olan siparişler kısa sürede kargo ile adrese teslim edilmektedir. Bu sayede sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin bilhassa yanlarında olamaması durumunda web üstünden verecekleri sipariş ile kolayca alışveriş yapmasına olanak sağlamaktadır. Türkiye’nin her noktasına site üstünden gönderim yapılabilir. Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya satışı meydana getiren siteler içinde yer almıştır.

Çiçek Sepeti’nin müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu kontakt bilgilerinden Çiçek Sepeti ile iletişime geçebilir, sipariş, talep, tavsiye ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak sitemizde yorum kısmından Çiçek Sepeti ile yaşadığınız sorunları ve Çiçek Sepeti hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 00 79
0212 391 00 10

Çiçek Sepeti Mail Adresi
cicekbilgi@ciceksepeti.com

Arama Terimleri: çiçek sepeti müşteri hizmetleri, çiçek sepeti çağrı merkezi, çiçek sepeti yakınma hattı, çiçek sepeti canlı destek, çiçek sepeti siparişim gelmedi, çiçek sepeti sipariş iptali, çiçek sepeti müşteri temsilcisi, çiçek sepeti telefon numarası, çiçek sepeti bağlantı tel, çiçek sepeti kontakt

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ