Çiftlik Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 24 Eylül 2019
  • 250 kez görüntülendi.
Çiftlik Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Çiftlik Bank Nedir?

Çiftlik Bank kolay olarak çiftlik kurup üretim yaparak para kazanmamızı elde eden bir oyundur. Oyun içinde satın alınan hayvanların belirli bir tüketim ve üretim miktarları bulunmaktadır. Üretilen malzemeyi satarak da oyunda para kazanabilmektesiniz. Kazandığınız parayı da gerçek paraya dönüştürerek para kazanabilmektesiniz.

Çiftlik Bank Iyi mi Oynanır?

Çiftlik Bank oynayabilmeniz için ilk olarak siteye giriş yapmış olup üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonrasında size bir tane Manisa Tavuğu armağan verilecektir. Manisa Tavuğu’nun üretime geçebilmesi için yem almanız gerekmektedir. Yem Al seçeneğini tıklayarak ilk yemimizi alıp üretime başlayabiliyoruz. Oyuna para yatırmadan ilerlemek zor görünüyor. Ondan dolayı oyuna para yatırdığınızı farz ederek anlatmaya devam ediyoruz.

Ilk olarak depo kapasitemizi arttırarak üretim için kafi bir alan oluşmasını sağlıyoruz. Kapasiteyi arttırırken bir miktar altın harcanması yapıyoruz. Oyunda bir tek üretimden kazanılan altınları gerçek paraya dönüştürebilmekteyiz. Ayrıca otomatik level atlama işlemlerini de yapmamız gerekiyor. Oyunda satın almış olduğumuz hayvanlarla beraber depo kapasitesini arttırmayı unutmamamız gerekmekte. Aksi durumda üretilen malzemeler depolanamayacağı için boşa gitmektedir. Çiftliği geliştirirken otomatik süreyi bekleseniz bile level atla seçeneğini tıklamanız gerekmektedir. Aksi durumda gelişme tamamlanamamaktadır. Deponuz doldukça ürettiklerinizi satmanı gerekmektedir. Eğer satmazsanız depo dolduğu için üretim devam etmeyecektir.

Çiftlik Bank Altın Alma Iyi mi Yapılır?

Papara ile kolaylıkla altın satın alabilirsiniz. Eğer Papara hesabınız yoksa kolaylıkla Papara hesabı açabilmektesiniz. Papara sitesine giriş yaptıktan sonrasında hesap açabilirsiniz. Öteki banka hesaplarınızdan ve ya ATM’lerden Papara hesabınıza kolaylıkla para transferi yapabilirsiniz. Papara hesabı açtıktan sonrasında oyun sayfasında sol taraftaki menüden “Finansal İşlemler” seçeneğini tıklayınız. Oradan “Altın Satın Al” seçeneğini seçiniz. Sonrasında da Papara sekmesine gelip oyuna aktarmak istediğiniz tutarı giriniz. Bu işlem için Papara hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Papara hesabınıza giriş yaptıktan sonrasında eğer kafi bakiyeniz var ise satın alma işlemi gerçekleşecektir. Satın alma işleminden sonrasında bakiyeniz anında güncellenecektir.

Çiftlik Bank’ın müşteri hizmetleri telefon numarası, mail adresi ve yazışma adresi detayları bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Çiftlik Bank ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Çiftlik bank ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Çiftlik Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 850 346 51 79

Çiftlik Bank Mail Adresi
info@ciftlikbank.com

Çiftlik Bank Yazışma Adresi
Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Office Park 2.Blok Kat:10 34768 Ümraniye/İstanbul

Arama Terimleri: çiftlik bank yazışma, çiftlik bank müşteri hizmetleri, çiftlik bank çağrı merkezi, çiftlik bank bağlantı tel, çiftlik bank mail adresi, çiftlik bank şikayetvar, çiftlik bank yakınma hattı, çiftlik bank 850’li numara

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ