Cimri.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 27 Eylül 2019
  • 574 kez görüntülendi.
Cimri.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Cimri.com, 2008 senesinde kurulmuş web üstündeki ürünlerin fiyatlarını listeleyen bir web sitesidir. 2011 senesinde iLab Tüm ortaklık tarafınca satın alınmıştır. Satın almayı düşündüğünüz ürünün en ucuzunu bulmak için Cimri.com’u kullanabilirsiniz. Ürün sayfasında en ucuz mağazadan en pahalı mağazaya kadar sıralayan Cimri.com, güvenilirliği ve güncelliği ile en oldukca tercih edilen sitelerden birisi olmuştur.

İnternet üstünde birçok mağaza bulunmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz ürün birçok mağazada olabilir. Tek tek bu mağazaları gezip fiyatlarını sorgulamak oldukça süre almaktadır. Cimri.com, bu zahmetten sizi kurtararak tüm mağazaların fiyatlarını tek sayfada listeler. Ek olarak ürünün teknik özellikleri ve kullanıcı yorumları benzer biçimde birçok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Cimri.com’a ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Sadece aşağıda yer edinen etken olarak kullanılan e-posta adresi ve kontakt formu vesilesiyle Cimri.com ile iletişime geçebilir; talep, soru, tavsiye, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Cimri.com İletişim Mail Adresi
destek@pinti.com

Cimri.com İletişim Formu
Arama Terimleri: pinti.com kontakt detayları, pinti.com telefon no, pinti.com bağlantı tel, pinti.com canlı destek, pinti.com müşteri temsilcisi, pinti.com yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ