Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 11 Temmuz 2019
  • 15 kez görüntülendi.
Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Cinens Sinemaları, 2004 senesinde Bursa’da kurulmuş olan bir beyazperde firmasıdır. 7 ilde hizmet vermektedir. Uygun fiyatıyla, konforlu ve keyifli bir film deneyimi sunmaktadır. Cinens Sinemalarında en güncel vizyondaki filmler, dublajlı ve altyazılı filmler, 3D, 2D filmler seyircileriyle buluşmaktadır.

En güncel teknolojilerin kullanıldığı, yüksek kalitede görüntü ve ses deneyimi yaşatan Cinens Sinemaları, beyazperde severlerin en gözde beyazperde salonlarından biri haline gelmiştir.

Cinens’in 0224’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla size en yakın Cinens beyazperde salonunu öğrenebilir, rezervasyon yaptırabilir, film ve seanslar hakkında detaylı data sahibi olabilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0224 715 15 20

Arama Terimleri: cinens sinemaları yazışma detayları, cinens sinemaları telefon no, cinens sinemaları bağlantı tel, cinens sinemaları canlı destek, cinens sinemaları müşteri temsilcisi, cinens sinemaları yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ