Çinigaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 01 Haziran 2019
  • 43 kez görüntülendi.
Çinigaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda devletimizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını icra eden firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2003 senesinde kurulmuş olan Çinigaz Doğalgaz; Kütahya ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Çinigaz Doğalgaz, Kütahya bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

Çinigaz Doğalgaz’ın 0274’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla abonelik açma işlemleri hakkında informasyon alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Çinigaz Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Çinigaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0274 226 05 05
187

Çinigaz Doğalgaz Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0541 243 02 43

Arama Terimleri: çinigaz doğalgaz kontakt detayları, çinigaz doğalgaz telefon no, çinigaz doğalgaz bağlantı tel, çinigaz doğalgaz canlı destek, çinigaz doğalgaz müşteri temsilcisi, çinigaz doğalgaz yakınma hattı, çinigaz doğalgaz satmaca ödeme, çinigaz doğalgaz kesinti, çinigaz whatsapp, çinigaz müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ